Poprzedni artykuł: Jak sprawić, aby sztuczne rzęsy za 5 zł wyglądały jak te za 50 zł? To... Następny artykuł: Ten puder trudno gdziekolwiek kupić. A teraz pojawił się w Hebe i w do...

Kiedy Rossmann rusza z promocją -49 procent? To już niedługo!

Makijaż, , tagi: Rossmann, promocje kosmetyczne
Znamy datę kolejnej promocji Rossmann -49 procent na kosmetyki do makijażu! Czy zapasy kolorówki wyczerpią się tak szybko jak w ubiegłym roku?

Wiosną drogerię Rossmann czeka prawdziwe oblężenie w związku z pierwszą w tym roku promocją -49 procent :). My już nie możemy się tego doczekać. Z informacji fanpage'a "Promocje w drogeriach", tak dużą obniżką cen będziemy mogły cieszyć się już na początku kwietnia.

Kiedy odbędzie się promocja Rossmann -49 procent?

Administratorki "Promocje w drogeriach" twierdzą, że o dacie wyprzedaży kolorówki w drogerii Rossmann "doniosły w prywatnych wiadomościach dobre duszyczki". Wszystko wskazuje, że to już 9 kwietnia! Szykujemy portfele i karty na spore wydatki! :)

Szczegóły dotyczące promocji jak na razie nie są znane. Zawsze trwała ona przez miesiąc i była podzielona na poszczególne tygodnie wg kategorii kosmetyków. Nietrudno się domyślić, że największą popularnością cieszyły się dni, w których taniej można było kupić wszystkie produkty do twarzy jednocześnie - podkłady, pudry, róże, rozświetlacze, pudry, bronzery oraz korektory.

W tym miejscu przypominamy, że Rossmann jesienią 2017 roku zmienił jednak politykę zakupów w promocji. Jak to wyglądało?

Standardowo obniżka sięgała oczywiście 49 procent, ale na jeszcze niższą cenę mogły liczyć osoby posiadające aplikację Klubu Rossmann. Pokazując ją na smartfonie przy kasie zyskiwałyśmy możliwość kupienia trzech różnych kosmetyków (na przykład pomadki, pudru i korektora) za cenę niższą o 55 procent. Każdy kolejny kosmetyk był już objęty standardową promocją -49 procent. Czy tym razem będzie tak samo? Przekonamy się już niedługo!

Wiecie już, co kupicie w tak atrakcyjnej promocji w Rossmannie? :)

Zdjęcie gówna: Materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 09:56

Zobacz także

Nasze propozycje