Poprzedni artykuł: Puder sypki - czy aby na pewno wiesz, jak go używać? Następny artykuł: Te pudry matują skórę na cały dzień! Teraz je kupicie w promocji -55 p...

Promocja Rossmann -55%. Co zrobić, żeby kupić kosmetyki z rabatem?

Makijaż, , tagi: Rossmann, promocje kosmetyczne
Akcja "Piękny początek sezonu" w drogeriach Rossmann startuje już 9 października. A to oznacza kolejne zakupowe szaleństwo.

Czasy starej promocji -49 procent na każdy produkt z kolorówki minęły bezpowrotnie. Ale już od jesieni 2017 roku obowiązują zupełnie nowe zasady, wokół których pojawiło się sporo kontrowersji. Dlatego dzisiaj tłumaczymy, co trzeba zrobić, aby móc kupić kosmetyki ze zniżką -55 procent.

Rossmann promocja -55 procent - termin

Wprowadzenie nowych zasad promuje przystąpienie do Klubu Rossmanna, czyli zarejestrowania się w bezpłatnej aplikacji na telefon z wirtualną kartą do zbieranie punktów. Bez aplikacji niestety nie będzie możliwości wzięcia udziału w promocji. Podobnie jak przy poprzedniej edycji, najbardziej aktywne klubowiczki miały możliwość zrobienia zakupów wcześniej, już 29 września. Pozostali niech lepiej przygotują portfele i karty - promocja zaczyna się 9 października i potrwa do 19 października

Zobacz także: To najlepsze drogeryjne tusze do rzęs w promocji Rossmann. Najtańszy kosztuje 5,40 zł

Rossmann promocja -55 procent - zasady

Promocja jest ważna tylko przy zakupie minimum 3 różnych produktów do makijażu. Jeśli klubowicz kupi mniej niż trzy różne artykuły (np. kredkę i tusz) – rabat się nie naliczy. W przypadku zakupu więcej niż jednej sztuki takiego samego artykułu – rabat będzie obowiązywał tylko na jeden produkt (widoczny na paragonie jako pierwszy). Jeśli kupimy więcej niż trzy różne artykuły (nadal każdy musi być inny) rabat zostanie naliczony dla każdego artykułu. Rabaty są naliczane od cen regularnych i nie mogą być łączone z innymi rabatami.

Najważniejsze jest jednak nowo dodana zasada, która mówi o tym, że każdy klubowicz może skorzystać z promocji maksymalnie 3 razy. Ma to zapobiec udostępnianiu karty Klubu Rossmann, co miało miejsce podczas poprzednich edycji promocji. Na pewno pamiętacie, że blogerka Klatex właśnie to zrobiła i dzięki temu zebrała aż 650 tys. punktów.

Gotowe na zakupowe szaleństwo? :)

Zdjęcia: Materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 19:35

Zobacz także

Nasze propozycje