Poprzedni artykuł: Promocja w Rossmannie dla niektórych zaczęła się wcześniej. Już znamy... Następny artykuł: Te tusze warto kupić na promocji w Rossmannie. Ich ceny zaczynają się...

Promocja Rossmann -55 proc. - te matowe pomadki warto kupić!

Makijaż, , tagi: Rossmann, matowa szminka
My już zacieramy ręce na myśl o najnowszej promocji sezonowej w Rossmannie i wiemy, jakie matowe szminki trafią do naszych kosmetyczek. Zobaczcie, które polecają Wizażanki.

Matowe szminki, choć są hitem ostatnich miesięcy, a nawet lat, to jednak nie są łatwym w stosowaniu kosmetykiem. No, przynajmniej do czasu, kiedy nie znajdziemy swojej "perełki"... Matowe szminki mogą podkreślać suche skórki, źle nakładać się na usta, wysuszać wargi, tworzyć na nich skorupę, a także brzydko się zjadać. Ale z drugiej strony, jak ich sobie odmówić, jeśli występują w pięknych kolorach, są praktyczne, trwałe, a po zaschnięciu nie przyklejają się do nich włosy?

Polecamy:  Promocja -55% w Rossmannie: na te kosmetyki polskiej marki warto polować

Promocja Rossmann -55%: matowe pomadki

Wielka promocja Rossmann -55% to doskonała okazja do przetestowania nowych matowych szminek, jak również uzupełnienia swoich zapasów. Przyjrzałyśmy się matowym szminkom, które polecają Wizażanki. Znalazłyśmy takie, które naprawdę doskonale się aplikują, nie wysuszają ust i utrzymują się kilka godzin! Dzięki promocji, niektóre z nich możecie nabyć już od 5 zł.
Okazyjne ceny będą obowiązywały od 9 do 18 kwietnia. Więcej szczegółów na temat akcji znajdziecie tutaj: Promocja w Rossmannie dla niektórych zaczęła się wcześniej. Już znamy oficjalny powód

Wszystkie typy, zarówno nasze prywatne, jak i te Wizażanek, znajdziecie w galerii. Skusicie się na matową szminkę w promocji w Rossmannie?

Źródło zdjęcia głównego:  Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 09:51

Zobacz także

Nasze propozycje