Poprzedni artykuł: Wizażanki oceniły nowy tusz do rzęs od Maybelline New York. Poznaj wyn... Następny artykuł: ALL IN MY HANDS, czyli wyjątkowa kolekcja marki Semilac, która wspiera...

To już oficjalne! Znamy szczegóły promocji Rossmann -55 procent

Makijaż, , tagi: Rossmann, promocje kosmetyczne
Promocja Rossman -55 procent startuje już niebawem! Wreszcie znamy wszystkie jej szczegóły i wiemy, ile dokładnie potrwa.

Podczas październikowej promocji -55 procent w Rossmannie, półki z kosmetykami bardzo szybko opustoszały. Teraz prawdopodobnie będzie tak samo :)

Promocja Rossmann -55 procent - termin

Przygotujcie portfele i karty - obniżka cen startuje już 9 kwietnia i potrwa aż do 18 kwietnia! Co musisz zrobić, aby kupić taniej kolorówkę? I czym się różni "nowa" promocja Rossmann -55 procent od promocji -49 procent z wiosny zeszłego roku?

Zobacz także:Ten podkład zakryje nawet tatuaż! I nie chodzi o Dermacol

Promocja Rossmann -55 procent - szczegóły

Rossmann jesienią 2017 roku zmienił politykę zakupów w promocji w związku z promowaniem aplikacji Klubu Rossmann. W kwietniu kosmetyki kupimy taniej na takich samych zasadach. Jak to będzie dokładnie wyglądało?

Standardowo obniżka sięgała oczywiście -49 procent, ale tym razem na niższą cenę mogą liczyć wyłącznie osoby posiadające aplikację Klubu Rossmann. Pokazując ją na smartfonie przy kasie musimy mieć również co najmniej trzy różne kosmetyki (na przykład pomadki, pudru i korektora) i wtedy ich cena regularna zostanie obniżona o 55 procent.

Każdy kolejny kosmetyk nie będzie już objęty poprzednią promocją -49 procent. Kolejny rabat -55 procent obowiązuję ponownie na trzy różne kosmetyki (na przykład kredka do brwi, róż, rozświetlacz).

Wiecie już, co kupicie w tak atrakcyjnej promocji w Rossmannie? :)

Zdjęcia: Materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 05:06

Zobacz także

Nasze propozycje