Poprzedni artykuł: Jak utrwalić makijaż, żeby przetrwał całą noc? Następny artykuł: Kultowa paletka cieni do powiek za 15 złotych? Nie przegapcie tej prom...

Co za promocja! W której drogerii kosmetyki L'Oreal Paris kupisz aż 40 procent taniej?

To chyba najciekawsza gazetka promocyjna Hebe, jaką kiedykolwiek widziałyśmy! Co warto kupić w supercenie?

71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes właśnie się rozpoczął. A ponieważ marka L'Oreal Paris od 21 lat pełni zaszczytną rolę oficjalnego Partnera oraz Kreatora Makijażu tego wydarzenia, w drogerii Hebe ruszyła promocja na wszystkie kosmetyki L'Oreal Paris. To nie lada okazja do zakupienia naprawdę dobrych produktów z każdej kategorii.

Promocja -40 procent na kosmetyki L'Oreal Paris w Hebe

Co należy zrobić, aby wziąć udział w promocji? Nieodłącznym warunkiem uzyskania 40-procentowej zniżki, jest posiadanie karty Hebe. Bez niej możemy zrobić zakupy tylko z 30-procentowym upustem. Oba rabaty naliczane są od ceny regularnej, a więc nie łączą się z innymi promocjami i nie można z nich korzystać przy okazji zakupowania zestawów kosmetycznych. 

Zobacz także:Lekki tani i kryjący. Korektor za 13 zł to nowy mocny konkurent Tart Shape Tape

Kosmetyki przecenione obejmują każdą kategorię - makijażową, włosową oraz pielęgnacyjną. To oznacza, że jest w czym przebierać i za naprawdę niską cenę można dostać prawdziwe perełki!

W naszej galerii znajdziecie produkty, w które warto zainwestować.

Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek. Przy zakupie za minimum 50 zł, można wybrać sobie przy kasie bransoletkę na sznurku z pozłacaną zawieszką, z wygrawerowaną palmą. Warto również zarejestrować paragon na stronie lorealparis.pl, żeby otrzymać bilet na seans do Multikina.

Zdjęcie główne: Materiał prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 05:59

Zobacz także

Nasze propozycje