Poprzedni artykuł: Lakiery hybrydowe Provocater dostępne w Lidlu Następny artykuł: Tania gąbka do makijażu iMagic z Aliexpress

Promocja w Rossmannie WIOSNA 2020 - daty, zasady

Kiedy w tym roku rusza akcja na kosmetyki kolorowe w Rossmannie i jakie będą obowiązywać podczas niej zasady?

Na ten moment w roku czekamy z niecierpliwością wiele miesięcy. Choć Rossmann często proponuje nam wiele akcji typu 2+1 lub przecenia o połowę wybrane produkty, to jednak promocja na wszystkie kosmetyki do makijażu jest z nich najważniejsza. 

Zobacz także: Promocja na kosmetyki Revolution Pro w Rossmannie

Rossmann promocja na makijaż - wiosna 2020 

Dotychczas promocja w Rossmannie rozpoczynała się wiosną, w okolicach kwietnia i maja. Tak właśnie było w zeszłym roku, kiedy to promocja wystartowała dla wszystkich klientów 19 kwietnia. Jesienna edycja akcji ma makijaż zaczęła się jednak nieco wcześniej niż zwykle, bo już 16 września. Możemy więc przypuszczać, że drogeria nie pozwoli nam już dłużej czekać, i w 2020 roku obniży ceny już w marcu. Niestety, na ten moment nie znamy jeszcze konkretnej daty rozpoczęcia akcji na kosmetyki do makijażu.

Promocja w Rossmannie 2020 - zasady

Zasady promocji w miarę upływu lat nieco się zmieniały. Początkowo wszystkie kosmetyki można było kupić z 50 proc. rabatem. Następnie zwiększono rabat do 55 procent, ale akcje zastrzeżono tylko dla użytkowników karty Rossmann. Obowiązywały także pewne ograniczenia, na przykład z akcji można było skorzystać tylko dwa razy oraz zakupić kosmetyki o różnych kodach kreskowych. W 2019 zniesiono te restrykcje- z promocji mógł skorzystać każdy i to tak wiele razy, ile chciał. Dużym ułatwieniem  okazała się możliwość kupna takich samych kosmetyków, na przykład dwóch buteleczek ulubionego podkładu na zapas. Przypuszczamy, że Rossmann w tym roku także bardziej liberalnie podejdzie do zasad promocji i pozwoli skorzystać jej wszystkim klientom w dowolny sposób. 

Na akcje na makijaż przyjdzie nam poczekać jeszcze co najmniej miesiąc. Na szczęście drogeria Rossmann już teraz proponuje nam wiele kosmetyków do makijażu w niższych cenach. Do 15 lutego możemy kupić kultowy podkład do twarzy Bourjois, Healthy Mix aż z 50 proc. rabatem. Przeceniony jest także puder bananowy, Lovely - z 25 złotych na 15,99 zł; tusz do rzęs Maybelline, Colossal z 37 na 24 zł; róż do policzków Wibo, Ecstasy z 23 na 14,49 zł. 

Źródło zdjęcia głównego: Istock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 lutego 2020, 13:42

Nasze propozycje