Poprzedni artykuł: WOW! Inglot wypuszcza kolekcję zaprojektowaną wspólnie z... Jennifer L... Następny artykuł: Promocja Rossmann -55 proc. - te matowe pomadki warto kupić!

Promocja w Rossmannie dla niektórych zaczęła się wcześniej. Już znamy oficjalny powód!

Makijaż, , tagi: Rossmann, promocje kosmetyczne
Dlaczego niektórzy mogą skorzystać wcześniej z promocji -55 procent w Rossmannie? Zasady są bardzo proste i dość oczywiste.

Mimo że sezonowa promocja -55 procent w Rossmannie miała zostać aktywowana dopiero 9 kwietnia, niektóre konsumentki mogły skorzystać z niej dużo wcześniej i już poczyniły spore zakupy. Dobrą wiadomość o wcześniejszym dostępie do promocji otrzymała między innymi blogerkaKlaudia Tarka, znana jako Klatex. Już 3 kwietnia dla wybranych został uruchomiony specjalny rabat, który działał oczywiście przy zeskanowaniu kodu kreskowego w aplikacji Klubu Rossmann

Zobacz także: Jakie korektory pod oczy warto kupić na promocji w Rossmannie?

Postanowiłyśmy zapytać rzecznika prasowego drogerii, czy ten przywilej jest po prostu wynikiem błędu aplikacji, czy może kryją się za nim specjalne zasady. Odpowiedź, którą otrzymałyśmy rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Jak skorzystać z promocji Rossmann -55 procent wcześniej?

Docierały do nas sygnały, że wcześniejsze uruchomienie promocji może być związane z liczbą zgromadzonych punktów w aplikacji lub nawet przyznaniem nielicznym konsumentkom konta VIP. Musimy przyznać, że ta druga opcja wydawała nam się najmniej prawdopodobna... Ale w komentarzach pod naszym postem niektóre z was zwróciły uwagę na to, że ani jedno, ani drugie nie ma nic wspólnego z wcześniejszą aktywacją promocji 3 kwietnia.

Zdjęcie: Materiały prasowe

Zobacz także: Golden Rose wypuszcza nową matową pomadkę? Będzie lepsza niż poprzednie?

Jak pisałyśmy w poprzednim artykule, postanowiłyśmy dowiedzieć, jak to naprawdę jest z uruchomieniem promocji wcześniej dla wybranych konsumentek drogerii. Odpowiedź nadeszła szybko, dlatego niezwłocznie dzielimy się nią z wami.

Możliwość wcześniejszego skorzystania z naszej akcji -55 procent na produkty do makijażu otrzymali najaktywniejsi Klubowicze robiący zakupy w kategorii makijaż od początku uruchomienia aplikacji, czyli od kwietnia 2017 roku. Liczba zebranych punktów nie miała na to wpływu, ponieważ można je zbierać dopiero od niedawna. Pozostali Klubowicze niebawem skorzystają z akcji, a będzie ona obowiązywać w dniach od 9 do 18 kwietnia - wyjaśnia Agata Nowakowska, rzecznik prasowy drogerii Rossmann.

Niektórym takie rozwiązanie się podoba. Joanna napisała w jednym z komentarzy, że "W sumie dobrze, że Rossmann tak postąpił, ponieważ bez problemu mogła skorzystać z promocji, bez przeciskania się przy szafach obok kobiet, które przyszły same nie wiedzą za czym, bo przecież jest promocja i coś trzeba kupić". Jednak Aleksandra nie jest do końca przekonana, co do korzystania z Klubu Rossmann. Pisze, że "drogeria zachęca do korzystania z aplikacji na siłę, a tak naprawdę człowiek do końca wcale nie ma korzyści". Jakie są zalety korzystania z tej aplikacji, to temat na zupełnie inny artykuł.  

Rzecznik prasowy drogerii Rossmann, Agata Nowakowska, wyjaśnia również, co trzeba zrobić, aby skorzystać z rabatu.

Promocja Rossmann -55 procent: jak korzystać?

Rossmann jesienią 2017 roku zmienił politykę zakupów w promocji w związku z promowaniem aplikacji Klubu Rossmann. W kwietniu kosmetyki kupimy taniej na takich samych zasadach. Jak to będzie dokładnie wyglądało?

Aby promocja została odpowiednio naliczona, klient będzie musiał wybrać minimum 3 różne produkty nią objęte (różne kody kreskowe lub numery katalogowe w naszej drogerii internetowej) - mówi Agata Nowakowska, rzecznik prasowy drogerii Rossmann.

Rabat -55 procent obowiązuje ponownie na kolejne trzy różne kosmetyki (na przykład kredka do brwi, róż, rozświetlacz). Standardowo obniżka sięgała oczywiście -49 procent, ale tym razem na jeszcze niższą cenę mogą liczyć wyłącznie osoby posiadające aplikację Klubu Rossmann, pokazując ją na smartfonie przy kasie. 

A wy wiecie już, co kupicie niebawem w Rossmannie? :)

Zdjęcie główne: Materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 06:40

Zobacz także

Nasze propozycje