Poprzedni artykuł: Powiększanie ust bez igły. Czy Too Faced Lip Injection Extreme działa? Następny artykuł: Rossmann apeluje do klientów: "Prosimy, przestrzegajcie wskazówek w dr...

To już pewne! Rossmann odwołuje swoją wielką promocję na kosmetyki do makijażu

To już pewne. Wielka promocja na kosmetyki do makijażu, która miała się odbyć 21 marca, została odwołana. Jaki jest nowy termin?

Długowyczekiwana wiosenna promocja na kolorówkę w Rossmannie została przełożona z powodu szalejącego w Polsce koronawirusa. Odwołanie imprez masowych i zamknięcie szkół było tylko wstępem do zaostrzenia krajowej kwarantanny, jaką stara się wprowadzić polski rząd. Na apel reagują właściciele restauracji, galerie handlowe, ale i jak widać drogerie.

Promocja na kosmetyki w Rossmannie odwołana

Już na początku tego tygodnia pojawiły się przesłanki ku temu, by sądzić, że start wiosennej promocji w Rossmannie opóźni się. Zapasy w tej oraz innych drogeriach zaczęły się drastycznie kurczyć. Brakuje w szczególności mydeł, żeli antybakteryjnych oraz papieru toaletowego i ręczników papierowych. Doszło do tego, że Rossmann zaczął racjonować tego rodzaju produkty.

Jak się okazało, to był tylko wstęp do zaostrzenia wewnętrznych procedur. Oficjalny komunikat o odwołaniu wiosennej promocji na makijaż w Rossmannie pojawił się na Facebooku drogerii. 

W związku z aktualną sytuacją bardzo Was prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności. Zapewniamy, że robimy co w naszej mocy, by zapewnić bezpieczeństwo zarówno Wam, naszym Klientom, jak i naszym Pracownikom. Dlatego też podjęliśmy decyzję, że przekładamy tak bardzo wyczekiwaną promocję na kosmetyki do makijażu! Planowaliśmy ją na pierwszy dzień wiosny - na 21 marca, o czym już zaczęto mówić w sieci. Nie chcemy jednak kusić Was w tym trudnym czasie takimi akcjami. Jak wiecie – jeśli możesz #zostanwdomu. Nie warto ryzykować zdrowiem swoim i swych bliskich! Promocja ta na pewno jeszcze się odbędzie – damy znać kiedy, gdy tylko aktualna sytuacja zostanie opanowana - czytamy.

Jednocześnie w dalszej części komunikatu możemy przeczytać o szczególnych środkach ostrożności, jakie rekomendują drogerie Rossmann:

  • nieużywanie dostępnych testerów w drogerii,
  • płatność bezgotówkową oraz możliwie jak najszybsze zakupy.

Jeśli jeszcze nie zaopatrzyłyście się w żele antybakteryjne, płyny do dezynfekcji, mydła czy innych podstawowych środków higienicznych, możecie mieć problem z zakupieniem tych produktów. Rossmann jasno określił w komunikacie, że w obecnej sytuacji nie jest w stanie zagwarantować stałej dostępności artykułów z tych kategorii.

Przy masowych zakupach dokonywanych przez Klientów, towar jest wyprzedawany bardzo szybko i czasami w ogromnych ilościach. (...) Informujemy także, że w związku ze zwiększoną liczbą zamówień internetowych czas ich realizacji może ulec wydłużeniu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności - czytamy.

My również apelujemy o rozwagę i niewychodzenie z domu. Pamiętajcie o dokładnym myciu rąk!

Zdjęcie główne: Materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 kwietnia 2020, 15:15

Nasze propozycje