Poprzedni artykuł: Najlepsze pudry matujące z Sephora Polska [top 6] Następny artykuł: Sprawdź, jak dobrze znasz paletki cieni do powiek dostępne w Polsce

Dzięki zabiegowi Gel-X Nail System sama szybko sobie przedłużysz paznokcie

Zabieg nałożenia i zdjęcia sztucznych paznokci jest ekspresowy i - jak zapewnia producent Gel-X Nail System - mniej szkodzi osobie, która zdecyduje się na taki manicure oraz robiącej go kosmetyczce. Dlaczego?

Choć na co dzień noszę paznokcie spiłowane na króciutko, czasem marzą mi się długie. Raz nawet zrealizowałam te fantazje i zainwestowałam w przedłużanie paznokci żelem. Niestety, już kilka dni później - kiedy okazało się, że nie jestem w stanie pracować z długimi paznokciami - zgłosiłam się do manikiurzystki na spiłowanie żelu. Sporo mnie to kosztowało i bardzo długo trwało. Dlatego teraz, choć z okazji zbliżającego się urlopu chciałabym znowu poeksperymentować z długością paznokci, raczej się na to nie odważę. Chyba że znajdę salon przedłużający paznokcie metodą Gel-X Nail System...

Zobacz także: Łatwiejsze i szybsze niż domowa hybryda, a efekt ten sam! Sprawdź, na czym polega metoda Elisium Nails

Na czym polega przedłużanie paznokci metodą Gel-X Nail System?

Przedłużanie paznokci za pomocą zestawu stworzonego przed markę Aprés zaczyna się od odtłuszczenia płytki i pomalowania jej tak zwanym pH Bonderem, czyli preparatem usuwającym z powierzchni paznokcia wilgoć. Kolejnym krokiem jest nałożenie na paznokcie bazy Non-Acidic Gel Primer oraz żelu służącego do przymocowania sztucznego paznokcia. Jeszcze przed jego nałożeniem utwardza się żel na paznokciu światłem - 30 sekund pod lampą LED lub 2 minuty pod lampą UV. Frezerką matuje się wnętrze tipsa i nakłada dokładnie na to miejsce warstwę żelu. Następnie dociska się tipsa do płytki paznokcia i naświetla go lampą LED lub UV. Tak przedłużone paznokcie można dowolnie malować i stylizować. Efekt utrzymuje się do trzech tygodni i po tym czasie (głównie ze względu na odrost)tipsy nałożone metodą Gel-X Nail System powinno się zdjąć. Na szczęście ten zabieg jest jeszcze prostszy i szybszy niż przedłużanie paznokci. Tipsy usuwa się tak jak manicure hybrydowy - nakładając na palce "opatrunki" z wacików nasączonych acetonem.

Jakie są zalety przedłużania paznokci metodą Gel-X Nail System? Przede wszystkim - ze względu na bezpyłowe usuwanie tipsów - jest ona zdrowsza dla osoby z takim manicurem, jak i dla manikiurzystki. Przedłużone w ten sposób paznokcie wyglądają też bardziej naturalnie niż paznokcie przedłużane żelem czy akrylem. 

Zobacz także: Ta dziewczyna przez sześć lat nie widziała swoich naturalnych paznokci. Ale kiedy wreszcie zdjęła tipsy…

Metoda Gel-X Nail System jest idealna dla eksperymentatorek, które chcą często i szybko zmieniać wygląd swoich dłoni. Pewnie chętnie skorzystałyby z niej kobiety, które na dłuższe paznokcie mogą sobie pozwolić w wyjątkowych sytuacjach (np. podczas urlopu).

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 sierpnia 2020, 13:31

Nasze propozycje