Poprzedni artykuł: Najmodniejsze makijaże tego sezonu letniego! Następny artykuł: Dzięki zabiegowi Gel-X Nail System sama szybko sobie przedłużysz pazno...

Najlepsze pudry matujące z Sephora Polska [top 6]

Sephora Polska właśnie obchodzi 20-lecie. Z tej okazji wzięłyśmy pod lupę kosmetyki z asortymentu perfumerii, które cieszą się największym uznaniem Wizażanek. Tym razem skupiłyśmy się na pudrach matujących.

Puder matujący to kosmetyk, bez którego nie wyobrażamy sobie codziennego makijażu, szczególnie latem. Nieestetyczne błyszczenie w ciągu dnia pojawia się zazwyczaj w strefie T i potrafi skutecznie oszpecić twarz. Jednak można temu zapobiec - wystarczy skuteczny, matujący puder. Wiemy, po który z oferty Sephora Polska warto sięgnąć.

Zobaczcie także:  To najlepsze palety cieni do powiek, które znajdziecie w Sephora Polska! [top 10]

Najlepsze pudry matujące z Sephora Polska

Sephora Polska jest na polskim rynku już 20 lat! Z tej okazji dokładniej przyjrzałyśmy się ofercie perfumerii. Jako że ciepłe dni sprzyjają nadmiernemu błyszczeniu cery, tym razem sprawdziłyśmy, jakie pudry matujące chwalą sobie Wizażanki. Wybrałyśmy te, które na długi czas pozostawiają skórę matową, ale przy tym nie sprawiają, że twarz wygląda płasko, nie osypują się, są wydajne i drobno zmielone. Co ważne, pudry, które znajdziecie w naszej galerii również doskonale współpracują z większością podkładów i korektorów. 

W ofercie Sephora Polska znajdziemy wiele produktów godnych uwagi, ale dzisiaj przybliżamy wam te, które zdobyły najlepsze oceny w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów.

Czy wśród nich znalazł się wasz ulubieniec? A może któryś puder na pewno znajdzie się na waszej liście zakupów w najbliższym czasie?

Zobaczcie także:  Najlepsze z najlepszych - te podkłady z perfumerii Sephora trzeba przetestować

Źródło zdjęcia głównego:  iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2019, 08:58

Nasze propozycje