Poprzedni artykuł: Makijaż rzęs... do góry nogami!? Czy ten trend przyjmie się w Polsce? Następny artykuł: 7 sprawdzonych trików makijażowych! Tego z nakładaniem podkładu na pew...

Powiększają usta, a przy tym ich nie przesuszają! Poznajcie 5 najlepszych konturówek z KWC

Dzięki konturówkom do ust możemy doskonale wymodelować wargi, lecz po które warto sięgnąć? Wątpliwości rozwiewają Wizażanki.

Zastanawiacie się, jak stosować konturówkę do ust oraz jaką wybrać? Zacznijmy od tego, że z jej pomocą możemy zarówno powiększyć, jak i pomniejszyć usta, a także zniwelować nierówności.

Zobaczcie także:  Takiej kreski na powiece jeszcze nie widziałyśmy!

Po pierwsze wybierzcie odpowiedni odcień. Kolor powinien być zbliżony do barwy szminki. Jeżeli nie potraficie się na taki zdecydować, warto sięgnąć po transparentną konturówkę, która zapobiegnie m.in. rozmazywaniu się szminki.

Teraz przejdźmy do powiększania ust. Jeżeli zależy Wam na takim efekcie, wargi pokryjcie korektorem lub podkładem w celu zniwelowania widoczności istniejących konturów, następnie stwórzcie ich zarys poza naturalnym kształtem i wypełnijcie je kolorem.

Jeżeli chodzi o zmniejszanie ust, to początek jest taki sam. Najpierw nałóżcie na wargi podkład lub korektor, a usta obrysujcie wewnątrz ich naturalnego konturu, po czym wypełnijcie.

Wydaje się proste, prawda? Wiele jednak zależy od jakości kosmetyku, którego używamy. Zobaczcie więc w naszej galerii, jakie konturówki polecają Wizażanki.

Zobaczcie także:  6 baz pod cienie, które uratują twój makijaż

Foto: Pinterest/pin/50524827049523393/

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 14:13

Zobacz także

Nasze propozycje