Poprzedni artykuł: Hot trendy w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs Następny artykuł: Redakcja przetestowała LASH SENSATIONAL LUSCIOUS od MAYBELLINE!

Spodobał ci się makijaż koleżanki lub gwiazdy? Ta aplikacja od razu pokaże go... na tobie!

Makijaż, , tagi: makijaż oczu, rimmel
Zauważyłaś u kogoś piękny makijaż i zastanawiasz się po pierwsze, czy będzie do Ciebie pasował, a po drugie, jakimi kosmetykami możesz osiągnąć taki efekt? Odpowiedź na te pytania uzyskasz teraz dzięki swojemu... smartfonowi.

Kobiety inspirują się gwiazdami, blogerkami, modelkami, które na zdjęciach zazwyczaj prezentują się w nienagannym makijażu. Marka Rimmel postanowiła więc, że nie tylko, jak do tej pory, będzie nam polecała kosmetyki, którymi wykonamy makijaż oraz looki będące dla nas źródłem inspiracji, ale także pozwoli na ich przeniesienie na własną twarz. W tym celu powstała aplikacja na smartfony

Możesz więc skierować swój smartfon na twarz koleżanki, reklamę, zdjęcie i błyskawicznie odtworzyć makijaż za pomocą idealnie dopasowanych kosmetyków Rimmel.

Mechanizm GET THE LOOK wykorzystuje wysoko zaawansowaną technologię kontroli ruchu i śledzenia w czasie rzeczywistym, dzięki czemu wykrywa makijaż na zdjęciach jak i na twarzy osoby będącej niedaleko nas. Odczyt jest porównywany z bazą Rimmel, co pozwala na wybranie najlepiej pasujących kolorów cieni, maskar, eyelinerów, szminek, konturówek, róży, bronzerów i podkładów. Potem wystarczy skorzystać z aparatu w telefonie, by wypróbować look na własnej twarzy. Wszystkie kreski, rumieńce, makijaż ust, zostają odzwierciedlone na buzi. 

Technologia śledzenia twarzy sprytnie "widzi" kontury i intuicyjnie dopasowuje do ich kształtu. Dzięki temu wirtualny makijaż pozostaje na miejscu też wtedy, gdy mówisz, czy się uśmiechasz. 

Ta aplikacja pozwala nie tylko na odzwierciedlenie looków, ale także na tworzenie własnych. Jeżeli stojąc przed szafką kosmetyków Rimmel zastanawiasz się, czy dany kolor będzie Ci pasował, wystarczy, że uruchomisz aplikację, wybierzesz interesujący Cię kosmetyk, a aparat nakierujesz na swoją twarz. W mgnieniu oka zobaczysz, jak ten produkt wygląda na tobie.

Sprawdziłyśmy tę aplikację na własnej skórze. Najpierw była to świetna zabawa, a potem dotarło do nas, że jest to niesamowite ułatwienie nam życia. Skusicie się i Wy?

Zobaczcie także:  Ten rozświetlacz zawładnął Instagramem. Powód? Jest czarny!

Foto: iStock

Zobaczcie, jakie kosmetyki marki Rimmel polecają Wizażanki

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 03:25

Zobacz także

Nasze propozycje