Poprzedni artykuł: Nakładasz, odrywasz i brwi gotowe! Efekt utrzymuje się nawet do trzech... Następny artykuł: Marzycie o wzorku sweterka na paznokciach? Teraz to możliwe - nadchodz...

W takiej przymierzalni jeszcze nie byłaś! Na stronie Benefit przymierzysz... brwi

Makijaż, , tagi: benefit, makijaż brwi
Zastanawiasz się nad zmianą kształtu brwi, ale obawiasz się metamorfozy? Teraz możesz zobaczyć, jak będziesz wyglądać z zupełnie innym kształtem, grubością czy kolorem łuków.

Brwi decydują o tym, jak się prezentuje nasza twarz. Ich odpowiedni kształt może podkreślić oczy, jak też sprawić, że twarz będzie miała piękną oprawę, a rysy zostaną podkreślone. Przyznaje to również Jared Bailey, globalny ekspert w dziedzinie stylizacji brwi Benefit: Ludzie często nie zdają sobie sprawy, jak ogromny wpływ na wygląd może mieć zmiana kształtu brwi, dopóki nie zobaczą swojego nowego wizerunku w czasie rzeczywistym.

Polecamy:  Korektor Makeup Revolution nareszcie w Polsce! Bije na głowę droższe odpowiedniki

Jednak kobiety często boją się zmian i zostają przy sprawdzonym kształcie brwi, który czasem same nieudolnie sobie wykreowały. Spokojnie, nikogo nie oceniamy. Zdajemy sobie sprawę, że czasem jeden ruch może zepsuć cały efekt.

Wszystko wskazuje na to, że problem z doborem odpowiedniego kształtu brwi może odejść w zapomnienie. Marka Benefit Cosmetics nawiązała współpracę z ModiFace, pionierem w zakresie wykorzystania rzeczywistości rozszerzonej dla potrzeb branży urodowej, aby opracować wirtualną przymierzalnię brwi.

Polecamy:  Nie umiecie nakładać cieni do powiek? teraz zrobicie to z zamkniętymi oczami - dosłownie!

Wirtualna przymierzalnia brwi Benefit Cosmetics- co to takiego?

Jest to internetowe narzędzie umożliwiające wypróbowanie różnych stylizacji brwi i kosmetyków. Udostępniono w nim 15 najbardziej popularnych stylizacji brwi marki Benefit. Każdą z nich można dostosować do swoich własnych preferencji w trójwymiarowym nagraniu w technologii LIVE 3D lub 2D. Nasze narzędzie zawiera kształty i style brwi z całego świata – zachęca Jared. Poszliśmy jednak o krok dalej i zapewniliśmy użytkowniczkom możliwość dostosowania odcienia, grubości, umiejscowienia i stopnia podkreślenia brwi - dodaje. Co więcej, pozwala ono wygenerować wyłącznie taki efekt, jaki można stworzyć na danych brwiach w rzeczywistości!

Polecamy:  Na tę kolekcję czekali wszyscy. L'Oreal Paris x Balmain nareszcie w Polsce!

Jak korzystać z wirtualnej przymierzalni brwi Benefit Cosmetics?

1. Przejdź na stronę główną Benefit Cosmetics www.benefitcosmetics.com
2. Skonfiguruj swoją wizytę w wirtualnej przymierzalni brwi. Wybierz jedną z trzech opcji: 3D LIVE, załaduj zdjęcie lub wybierz zdjęcie modelki.
3. Wybierz styl brwi, który chcesz "przymierzyć".
4. Dostosuj odcień, łuk, grubość, podkreślenie i rozmieszczenie brwi.
5. Kliknij zakładkę „Chcę tę brew”, aby sprawdzić produkty wykorzystane do osiągnięcia wybranego efektu.
6. Zarezerwuj proponowaną usługę stylizacji brwi.

Jej działanie sprawdziłam na sobie i jestem pod wrażeniem! Poniżej możecie zobaczyć efekty. 

przymierzalnia brwi benefit cosmetics

zdjęcia własne

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 22:57

Zobacz także

Nasze propozycje