Poprzedni artykuł: Wszyscy się śmieją z makijażowej wpadki w „Pytaniu na Śniadanie”. Kto... Następny artykuł: Kochamy magiczne pędzle z "Pięknej i Bestii"! Przebiją te od Harry'ego...

Puder ukryty w róży? To najpiękniejszy kosmetyk tej wiosny

Gdy po raz pierwszy zobaczyłyśmy ten kosmetyk, westchnęłyśmy z zachwytu. To prawdziwe dzieło sztuki. Ale możesz też po prostu używać go do makijażu:)

Czy pamiętacie słynny, luksusowy róż w formie prasowanych płatków róży marki Les Merveilleuses de Ladurée? Zgodnie uznałyśmy, że to jeden z produktów, który z powodzeniem mógłby trafić do muzeum kosmetycznych dzieł sztuki - gdyby takowe istniało. Tymczasem mamy kolejnego kandydata, którego forma również nawiązuje do królowej wszystkich kwiatów. Mowa o przepięknym La Rose Powder, stworzonym przez markę Lancôme.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że mamy do czynienia z autentycznym kwiatem zamkniętym w eleganckim pudełeczku. Gdy jednak delikatnie potrzemy jego płatki za pomocą palca lub zanurzymy w nich pędzel do makijażu, naszym oczom ukaże się... połyskujący puder do twarzy. Czy widziałyście kiedyś coś równie pięknego?

La Rose Powder jest sercem wiosennej, limitowanej kolekcji marki, która tej wiosny pojawi się w sprzedaży pod nazwą (niespodzianka?) Spring Rose. Jej twarzą została aktorka Lily Collins. W linii znajdzie się też m.in. paletka sześciu cieni do powiek i trzech pomadek oraz rozświetlające kredki do ust. Jednak to puder ukryty (dosłownie!) w płatkach róży wzbudził w naszej redakcji największy zachwyt. Kosmetyk będzie sprzedawany w zestawie z poręcznym pędzelkiem kabuki.

Co myślicie o różanym pudrze? Czy nie szkoda byłoby go używać?:)

Zobacz też: 5 powodów, dla których warto stosować wodę różaną

Zobacz też inne, wysoko oceniane pudry do twarzy z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2020, 13:09

Nasze propozycje