Poprzedni artykuł: Hitowy tusz do rzęs w megapromocji w Rossmannie za 4,70 zł! Następny artykuł: Kryjący podkład Bielenda za nieco ponad 5 zł w Rossmannie

Drogeria Natura przeceniła kosmetyki do makijażu nawet o 60 proc!

Nie tylko Rossmann - teraz także Drogeria Natura mocno przeceniła kosmetyki do makijażu. Sensique, Kobo, My Secret kupimy z 50 proc. rabatem, a marki takie jak Maybelline i L'Oreal nawet 60 proc. taniej!

Kolejna drogeria przecenia kosmetyki do makijażu. Tym razem w Drogeriach Natura zaopatrzymy się w wydłużające tusze, matujące pudry i długotrwałe podkłady w o wiele niższych cenach. Jakie są zasady promocji i do kiedy można z niej skorzystać?

promocja na makijaż w Naturze

Promocje na kosmetyki do makijażu w Naturze

Promocja na makijaż w Drogerii Natura trwa w dniach od 21 maja do 3 czerwca. Można z niej skorzystać zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online. Rabaty różnią się w zależności od marek i konkretnych produktów i sięgają 60 procent. Aby skorzystać z rabatu nie trzeba posiadać Karty Natura, jednak w przypadku niektórych produktów, dzięki niej możemy liczyć na kolejną obniżkę o 2-4 złote.

Jakie produkty zostały przecenione?

  • Wszystkie kosmetyki Kobo, Sensique i My Secret - rabaty do 50 proc.
  • Cała marka Maybelline - rabaty do 60 proc.
  • Kosmetyki do makijażu twarzy i oczu L'Oreal - rabaty do 60 proc.
  • Kosmetyki do makijażu oczu i lakiery hybrydowe Pierre Rene - rabaty do 50 proc.
  • Cała marka Wet'n'Wild- rabaty do 50 proc.
  • Cała marka Make up Revolution - rabaty do 40 proc.
  • Kosmetyki do makijażu oczu i do paznokci Rimmel - rabaty do 40 proc.

Po obniżce w Drogerii Natura możemy kupić tusz Maybelline, Lash Sensational za jedyne 15,99 zł, podczas gdy jego regularna cena to 38,99 zł W bardzo atrakcyjnej cenie znajdziemy także podkład L'Oreal, True Match - teraz zapłacimy za niego w Naturze 27,99 zł, zamiast 67,99 zł. 

Dzięki rabatom cienie Wet'n'Wild, Color Icon kupimy za 3,99 zł, zamiast 7,99 zł, a świetne lakiery hybrydowe Pierre Rene to teraz wydatek 12,99 zł, zamiast 19,99 zł.

Wiele cenowych hitów znajdziemy także w szafie Kobo - Baza pod cienie kosztuje teraz 9,99 zł, zamiast 19,99 zł. Maskara Kobo, Scenic Look XXL to podczas promocji wydatek 12,99 zł, podczas gdy jej regularna cena to 25,99 zł.

Zobacz także: Nie tylko makijaż. Rossmann przecenił też kosmetyki do pielęgnacji 

Źródło zdjęcia głównego: Istock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 00:28

Nasze propozycje