Poprzedni artykuł: Koniec z szarą cerą! Oto najlepsze rozświetlacze do twarzy Następny artykuł: Kosmetyki Maybelline -40 proc! Jutro rusza promocja w Naturze - podpow...

Podróbka popularnej pomadki zalewa internet! Red Lipstick Monster demaskuje...

Kiedy jakiś kosmetyk szybko staje się hitem, rynek zaczyna zalewać fala podróbek. I to nie byle jakich. Są tak łudząco podobne do oryginału, że często trudno dostrzec różnicę. I jeszcze ta dysproporcja w cenie... Jest kolosalna!

Ewa Grzelak-Kostoglu w najnowszym wideo pokazuje podstawowe różnice w kosmetykach Kylie Jenner. Jesteśmy zaszokowane tym, jak łudząco podobne do oryginału są podróbki, które vlogerka zamówiła z chińskiej strony internetowej.

Zapłaciła dokładnie za te same produkty, które udało jej się kupić na stronie kosmetyków Kylie Jenner. W koszyku wylądowały zatem dwa odcienie pomadek, konturówka do ust, a także paletka cieni, o której jest ostatnio całkiem głośno.

Podróbki kosmetyków Kylie Jenner

W przypadku pomadek, opakowanie oraz konturówka do ust są do siebie łudząco podobne. Red Lipstick Monster zwraca uwagę na o wiele niższą jakość opakowań. W przypadku plastikowego opakowania z pomadką czuć, że nie zostało ono solidnie wykonane. Za to wzór nazwy produktu i spływających kropli, został idealnie odwzorowany. Cena? 68 zł w porównaniu do 8 zł.

Z kolei podróbka paletki cieni jest ciut większa, a tektura sprawia wrażenie takiej, która szybko ulegnie zniszczeniu. Poza tym, oczy na opakowaniu bardzo różnią się od oryginalnych. Żaden kolor cieni nie odpowiada tym, które znajdziemy w prawdziwej paletce Kylie Jenner. Cena? 168 zł w porównaniu do 26 zł.

Myślicie, że podróbki wyprą oryginały na rynku kosmetycznym?

Zdjęcie: Screen z YouTube.com/RedLipstickMonster

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 19:42

Zobacz także

Nasze propozycje