Poprzedni artykuł: Kosmetyki Milk Makeup nareszcie kupimy w Polsce! Następny artykuł: Farbujesz brwi henną? Ekspertka ostrzega przed popełnianiem tych błędó...

Makijażystka gwiazd zdradziła niezwykły patent na idealne brwi!

Lisa Eldridge część włosków rozjaśnia, a przed malowaniem zaczesuje je w niewłaściwym kierunku. Wszystko po to, żeby uzyskać efekt naturalnie pięknych łuków brwiowych. Sprawdźcie, jak to działa.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że odpowiednio wyregulowane i umalowane brwi mogą znacząco zmienić wygląd kobiecej twarzy. Dzięki nim oczy mogą wydawać się większe, czoło niższe, twarz szczuplejsza... Z ich znaczenia doskonale zdaje sobie sprawę Lisa Eldridge - makijażystka gwiazd, która malowała między innymi Gigi Hadid, Lily Collins i Kate Winslet. Eldridge tak bardzo ceni własne brwi, że nigdy nie odwiedziła kosmetyczki, żeby je wyregulować. A kształt i kolor brwiom własnym i klientek nadaje w dość niezwykły sposób...

Makijażystka gwiazd zdradza swoje patenty na piękne brwi

Lisa Eldridge to - obok Mario Dedivanovica, Pat McGrath i Charlotte Tilbury - jedna z najbardziej znanych makijażystek na świecie. Lisa znana jest ze swojej precyzji i zaskakujących patentów na idealny makijaż. Eldridge nie ma sobie równych w maskowaniu krostek i potrafi sprawić, że usta wyglądają na większe, wykorzystując do ich makijażu miedzy innymi puder.

Jeśli chodzi o brwi, Lisa Eldridge jest zdania, że powinny one być dość szerokie i na tyle ostrożnie wyregulowane, żeby wyglądać jak najbardziej naturalnie. Swoich własnych brwi Eldridge nie reguluje (kiedyś wyrywała pojedyncze włoski przy samych ich zewnętrznych krawędziach) i nigdy nie oddała ich w ręce profesjonalistki, bo za bardzo boi się, że ktoś mógłby za mocno je "przetrzebić".

Żeby trochę okiełznać swoje łuki brwiowe, ale też nie ryzykować tym, że wyrwane włoski nie odrosną, Lisa Eldridge zamiast depilować brwi, nakłada na nie rozjaśniacz. Makijażystka rozjaśnia sobie włoski przy zewnętrznych krawędziach brwi - te znajdujące się bliżej czoła, a nie oczu. Dzięki temu może dowolnie zmieniać szerokość swoich brwi i nadal zachować ich dość naturalny wygląd. Niezły patent, prawda?

Fot.: YouTube

Równie zaskakujący jest sposób, w jaki Lisa Eldridge maluje brwi. Zanim przyłoży do łuków brwiowych kredkę do ich malowania, Eldridge zaczesuje włoski w dół. Malowanie brwi zaczyna od ich najwyższego punktu i wyrysowuje je krótkimi pociągnięciami kredki w kierunku skroni. Następnie zaczesuje włoski na brwiach z powrotem do góry i kończy makijaż brwi, uzupełniając kredką miejsca, gdzie brwi są rzadsze, oraz delikatnie je przedłużając. 

Fot.: YouTube

Zobacz także: Spektakularne metamorfozy brwi - musisz je zobaczyć brwi!

My mamy zamiar przetestować przynajmniej jeden z dwóch patentów Lisy Eldridge. A wy jak malujecie swoje brwi?

Zdjęcie główne: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2020, 08:59

Nasze propozycje