Poprzedni artykuł: Baby Lips Electro - elektryzujące kolory i dogłębne nawilżenie Następny artykuł: Gorący trend na jesień-zimę 2014/2015 – smoky eyes!

Szminki w kredce Colour Rush Rimmel - kolorowa gorączka!

Żądne przygód wielbicielki pięknego wyglądu postanowiły odkryć kolorowe złoża. W poszukiwaniu inspiracji udały się wprost do Londynu, miejsca, które słynie z różnorodności i jest prawdziwą mozaiką stylów, barw i dźwięków. Odkryły tam prawdziwe makijażowe skarby – najnowsze szminki w kredce Lasting Finish Colour Rush marki Rimmel. Energetyczne kolory, poręczna forma oraz długotrwałe efekty, jakie zapewniają te kosmetyki pozwalają wykrzyczeć urodowy manifest w iście londyńskim stylu. Get the London Look…na kolorowo.
Lasting Finish Colour Rush Rimmel

Szminki w kredce Lasting Finish Colour Rush marki RIMMEL kreują nowe trendy w sztuce makijażu, łącząc wyraziste, energetyczne kolory z ogromną dawką nawilżenia. Usta zachwycają pięknym wyglądem i prezentują się niesamowicie seksownie. Efekty są spektakularne i z pewnością zadowolą wszystkie stylowe dziewczyny.

Innowacyjna formuła szminek w kredce Lasting Finish Colour Rush, sprawia, że nie trzeba wybierać pomiędzy intensywnością odcieni a wygodą noszenia pomadki. Różnorodna dawka kolorowych tonacji idzie w parze z dużą dawką nawilżenia, zapewniając olśniewające i co najważniejsze długotrwałe rezultaty. Ponadto, pielęgnacyjne właściwości kosmetyku dbają o doskonałą kondycje usta i pozwalają cieszyć się ich wyglądem, bez nieprzyjemnego uczucia zlepionych warg przez cały dzień.

Lasting Finish Colour Rush Rimmel

Wielobarwna paleta szminek Lasting Finish Colour Rush zawiera 8 inspirujących odcieni. Ich różnorodność kolorystyczna zachęca do zabawy oraz eksperymentowania z makijażem. Ułatwieniem jest to, iż pomadki mają formę wygodnej kredki, dzięki którym aplikacja nie sprawia żadnych problemów. Żywe kolory opakowania, nawiązują do poszczególnych tonacji pomadek, a srebrne grafiki wraz z ikonicznym motywem korony, odwołują się do stylowej i modnej duszy marki Rimmel

Szminki w kredce Lasting Finish Colour Rush bedą dostępne od listopada 2014 w 8 odcieniach.

Szminka w kredce Lasting Finish Colour Rush cena ok. 23zł/2,5g

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 20:44

Nasze propozycje