Poprzedni artykuł: Tych kosmetyków używa Marcelina Zawadzka. Lakier do paznokci kosztuje... Następny artykuł: Ani szminka, ani podkład... Oto pierwszy kosmetyk dodany do KWC! Nadal...

Wiosenna szminka musi być matowa i różowa! (zwłaszcza, gdy masz problem z... zębami!)

Makijaż, , tagi: różowa szminka
Znudziły się wam brązy, burgundy i czerwienie na ustach (tak, tak, wiemy, czerwień jest ponadczasowa, ale jednak:))? Mamy dla was bardzo wiosenną alternatywę - jasnoróżowe, matowe szminki. Zobaczcie, jakie cuda można znaleźć na rynku.

Różowa szminka ma same zalety! Delikatny róż, który sprawia, że skóra wygląda bardziej świeżo i jednolicie. A wraz z nadejściem wiosny to zbawienie dla naszej cery, którapo zimie stała się szara i bez życia. Oprócz kosmetyków pielęgnacyjnych, warto ją wesprzeć także odpowiedniami kolorami kosmetyków. 

Polecamy:  Tak dziwnego (i oszczęsnego:) trendu dawno nie widziałyśmy! Zamiast rozświetlacza używaj...

Różowa szminka tuszuje też żółć zębów. Ale uwaga - osoby o ciepłym kolorze cery powinny uważać na róż w zimnym odcieniu, ponieważ może on dodawać twarzy smutnego wyrazu. Wystarczy wtedy sięgnąć po szminkę w różowym kolorze, jednak wpadającym w morelę. 

Brunetkom bardziej pasują mocniejsze odcienie różu, ale za to blondynki dobrze wyglądaja w praktycznie każdej jego wersji. 

Dodatkowo odmładzającym efektem jest błysk na ustach, ale od dłuższego czasu kobiety zdecydowanie wybierają mat, który jest praktyczny, ponieważ m.in. nie przywierają do niego włosy. Ważne jest jednak, aby szminka nie wysuszała ust. Dlatego wybierajcie te, które w swoim składzie posiadają m.in. pielęgnacyjne olejki. 

W naszej galerii znajdziecie kilka szminek w różowym kolorze, które nas zelektryzowały. 

Polecamy:  Wygraj profesjonalną sesję do magazynu i bony do Zalando.pl o wartości 500 zł!

Foto: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2020, 09:34

Nasze propozycje