Poprzedni artykuł: Test lakierów do paznokci. Który najlepiej wytrzymał porządki domowe c... Następny artykuł: Hit redakcji: baza pod cienie za mniej niż 10 zł!

Różowe złoto na paznokciach to hit Instagrama - mamy 9 pięknych inspiracji

Makijaż, , tagi: paznokcie
Chyba spokojnie możemy ogłosić, że rok 2016 całkowicie należał do różowego złota. Mimo że ta moda pojawiła się dopiero w sezonie wakacyjnym, to zainteresowanie nim nie słabnie.

Można wręcz powiedzieć, że zaczyna się już wkradać we wszystkie dziedziny życia. Widziałyśmy już różowozłote akcesoria do kuchni, kalendarze w tym samym kolorze, a także dodatki do ubrań. I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od farbowania włosów… :)

Ale połączenie różu i złota zabójczo prezentuje się również na powiekach. Nie da się ukryć, że taki makijaż wygląda spektakularnie nie tylko w parze z wieczorową sukienką lub koktajlową mini. Sprawdzi się również na randce, kiedy zastanawiasz się, jak go zaskoczyć, a jednocześnie przyciągnąć uwagę.

Zobacz także:Płynne złoto zamknięte w kosmetyku? Chcemy mieć ten błyszczyk!

To samo tyczy się różowozłotych lakierów do paznokci. Możemy wybierać spośród kilku wykończeń i za każdym razem uzyskamy zupełnie inny efekt. A przecież na rynku są jeszcze dostępne pyłki, które bez problemu stworzą na naszym paznokciu syreni ogon czy też metaliczny blask. W naszej galerii możesz zobaczyć cudne inspiracje. Na pewno wybierzesz wersję dla siebie!

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/317996423672719254

W asortymencie tych marek znajdziesz lakiery w kolorze różowego złota

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lipca 2019, 05:14

Nasze propozycje