Poprzedni artykuł: Bell wypuszcza nową kolekcję! Kosmetyki trafią do Biedronki. Ceny? Bar... Następny artykuł: Harry J. zdradza, jak w prosty sposób wykonać perfekcyjny makijaż! Mus...

Najsłynniejszy rozświetlacz świata ma nową, kryjącą wersję!

Słynny rozświetlacz Yves Saint Laurent będzie teraz dostępny w wersji kryjącej. Touche Éclat High Cover ma ukryć cienie pod oczami, wypryski i blizny.

Touche Éclat to prawdziwa legenda! Słynny rozświetlacz Yves Saint Laurent to także produkt, który jest najczęściej źle używany. Kosmetykiem służącym (jak sama nazwa wskazuje) do rozświetlania cery, użytkowniczki bardzo często błędnie próbują zamaskować jej niedoskonałości. W końcu marka Yves Saint Laurent zdecydowała się położyć kres tym powtarzającym się pomyłkom i... wprowadza do sprzedaży kryjącą wersję swojego słynnego rozświetlacza.

Zobacz także: Sprawdź, jak prawidłowo używać rozświetlaczy w pudrze, w kamieniu i w sticku!

Kontrowersyjny rozświetlacz Touche Éclat

Odkąd w 1992 roku Touche Éclat YSL trafił do sprzedaży, używające go kobiety były mocno zdezorientowane. Zwykle aplikowały go na niewłaściwe miejsca na twarzy i z niemożliwymi do zrealizowania oczekiwaniami. Duża część klientek, które zainwestowały w ten nie najtańszy kosmetyk (159 zł), często próbowała zamaskować nim cienie pod oczami, zaczerwienione okolice skrzydełek nosa, krostki... Tymczasem rozświetlacz Touche Éclat najlepiej nakładać:

  • nad i pod brwi,
  • w kąciki oczu,
  • na szczyty kości policzkowych,
  • na bruzdę wargowo-nosową,
  • na środek nosa,
  • na miejsce na czole między brwiami,
  • wzdłuż krawędzi warg.

Prawidłowo używany rozświetlacz Touche Éclat sprawia, że twarz wygląda świeżo, oczy i usta wydają się większe, nos szczuplejszy, a kości policzkowe wyżej osadzone.

Kryjąca wersja słynnego rozświetlacza

Tak często się powtarzające błędy przy stosowaniu rozświetlacza YSL skłoniły markę do wprowadzenia do sprzedaży produktu, który spełniłby oczekiwania jej klientek. Touche Éclat High Cover Radiance Concealer podobno łączy w sobie zalety swojego rozświetlającego poprzednika, równocześnie zapewniając cerze niezłe krycie. Z jego pomocą można więc skutecznie ukryć cienie pod oczami, krostki, blizny i zaczerwienienia.

Zobacz także: Najlepsze rozświetlacze w historii Wizaz.pl. Ceny zaczynają się od 9 zł!

Jak myślicie, czy nowy korektor YSL również uzyska status kultowego produktu? My obstawiamy, że jest na to spora szansa. ;-)

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 14:30

Zobacz także

Nasze propozycje