Poprzedni artykuł: Ten nowy produkt Bourjois łączy zalety podkładu i korektora. Sprawdźci... Następny artykuł: Limitowana kolekcja #wibomood już dostępna! Zobacz tutoriale makijażow...

Ten kosmetyk to must have na lato! Działa jak podkład do ciała

Makijaż, , tagi: rozświetlacz, rozświetlenie
Na taki kosmetyk czekałyśmy. Dzięki niemu nogi każdej kobiety będą wyglądały na szczupłe i smukłe.

Rajstopy w butelce, podkład do nóg, rozświetlacz do ciała... Nazywajcie ten kosmetyk jak chcecie, bo jednego jesteśmy pewne - tego jak pięknie rozświetla i wygładza skórę, nie jest w stanie oddać żadne słowo! Na rynku kosmetycznym właśnie pojawił się zupełnie nowy gracz, który prawdopodobnie zdeklasuje nawet słynny Face & Body Luminizer Fenty Beauty by Rihanna.

Rozświetlacz do ciała Huda Beauty Liquid Pantyhose

Osiągnięcie błysku na szczytach kości policzkowych to dość prosta sprawa. Nieco inaczej jest w przypadku, kiedy chcemy, aby również nasze nogi połyskiwały w blasku słońca. I nie zawsze niestety wystarczy dobry peeling. Przeważnie trzeba się wesprzeć działaniem produktów nabłyszczających skórę. 

Instagram zalała fala kosmetyków do rozświetlania ciała. Pojawia się ich coraz więcej i nie jest to związane tylko ze zmianą pogody. Naszym zdaniem makijaż ciała będzie naprawdę silnym trendem, który już teraz zaczyna się bardzo fajnie rozwijać. Internautki najbardziej zachwycają się działaniem totalnej nowości - Huda Beauty Liquid Pantyhouse. Premiera odbyła się 3 maja, a pierwsze zdjęcia przed i po już  zalewają social media.

Zdjęcie: Materiały prasowe

Huda Beauty wyjaśniła, że jej najnowszy produkt powstał dzięki Beyonce. Wokalistka stała się inspiracją do stworzenia jednego z najbardziej rozświetlających skórę kosmetyków. Wszystko przez jej rajstopy, które sprawiają, że skóra wygląda nieskazitelnie gładko i połyskuje. Dlatego Huda Beauty stworzyła trzy kolory, które są odporne na działanie wody i nie zostawiają plam na ubraniach. Czyżby wreszcie powstał kosmetyk idealny? :)

Zobacz także:TOP 5 rozświetlaczy do twarzy

Formuła Huda Beauty Liquid Pantyhose zawiera prawie 30 procent odbijających światło pigmentów perłowych. Huda Kattan rekomenduje nakładanie tego rozświetlacza na całą twarz, ale my miałybyśmy chyba obawy przed wykonaniem takiego kroku. Cudownie błyszcząca skóra na nogach w zupełności nam wystarczy :). Cena tego cudeńka ma wynosić 49 dolarów, czyli 188 zł, ale jesteśmy w stanie zapłacić za ten kosmetyk każde pieniądze!

Zdjęcie główne: Materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 maja 2019, 12:08

Zobacz także

Nasze propozycje