Poprzedni artykuł: #chameleonnails to manicure, który podbija Instagram! Następny artykuł: Jak dobrać odpowiedni kolor podkładu w... kilka sekund? Ten trik jest...

BeautyBlender ma poważną konkurencję. Niebawem wszystkie będziemy malować się...

Makijaż, , tagi: konturowanie twarzy
Jeśli myślisz, że BeautyBlender to wszystko, czego potrzebujesz, to jesteś w błędzie. Na makijażowym rynku pojawi się nowa, wielofunkcyjna gąbka, która może przyćmić starszą koleżankę.

Kochasz konturowanie twarzy i miękki efekt, jaki dają gąbki do makijażu? Poznaj 3DHD Blender Sigma, czyli gąbkę w kształcie jajka, która ma kanciaste boki. Ostre krawędzie zdecydowanie ułatwiają cieniowanie poszczególnych części twarzy. Dodatkowo istnieje małe prawdopodobieństwo, że przypadkowo wymieszamy jasny produkt z ciemnym.

Exciting things coming soon! #3DHDBlender #SigmaBeauty BLEND CONCEAL BAKE CONTOUR HIGHLIGHT

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika SigmaBeauty.com (@sigmabeauty)

Materiał, z jakiego została wykonana ta gąbka, jest podobno wiele bardziej trwały niż w przypadku BeautyBlendera. Z premierowych zdjęć możemy się dowiedzieć, że będą dostępne dwa wzory. Różowy, mniejszy, który jedną ścianę ma półokrągłą i czarny, większy, który jest w całości kanciasty.

Sigma to marka znana głównie za granicą. Jednak pędzle i akcesoria do makijażu, które produkuje, są dostępne również na polskich stronach internetowych.  

Musimy przyznać, że pomysł Sigmy jest podobny do diamentowego gadżetu Real Techniques. Niestety cena ani data premiery nie są jeszcze znane. Ale jeśli Beautyblender kosztuje około 60 zł, to wartość gąbeczki 3DHD Blender może znajdować się w zbliżonym przedziale cenowym. 

Zdjęcie główne: pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 09:59

Zobacz także

Nasze propozycje