Poprzedni artykuł: Hit czy kit: krystaliczny manicure za 2 tys. dolarów Następny artykuł: Makijaż dla blondynki - zainspiruj się stylem gwiazd

Skarpetka zamiast BeautyBlendera - co powiecie na taki sposób nakładania podkładu?

Idealnie nałożony podkład to podstawa dobrego makijażu. Ostatnio rekordy popularności w tym aspekcie bije BeautyBlender, jednak nie uwierzycie, czym można go zastąpić.

Marzymy o gładkiej skórze, jednak nie każda z nas jest jej posiadaczką. Poza tym zawsze znajdziemy jakieś choćby delikatne przebarwienie skóry, które trzeba zakryć, dlatego większość kobiet stosuje podkład, czy chociaż krem BB.

Metod nakładania podkładu jest wiele. Coraz mniej osób aplikuje go bezpośrednio za pomocą palców. Do niedawna największym powodzeniem cieszyły się pędzle do makijażu, ale teraz prawdziwym hitem stał się BeautyBlender, bez którego wiele kobiet nie wyobraża sobie wykonywania codziennego make up’u. Ostatnio nawet pojawił się nowy trend wykonywania zdjęć BeautyBlenderom w podróży.

Zobaczcie:  BeautyBlender w podróży- nowy trend na Instagramie

Nie każdy jednak potrafi odpowiednio aplikować podkład. Z pomocą przychodzą vlogerki, które tworzą tutoriale, na których pokazują krok po kroku, jak odpowiednio m.in. aplikować fluid. Na ich materiałach nie brakuje innowacyjnych trików.

Co powiecie na aplikację podkładu za pomocą… skarpetki? Jedna z vlogerek, Mayra Touch of Glam proponuje właśnie taki sposób. Oczywiście sekret leży w tym, że skarpetkę zwinęła w kulkę na kształt beautyblendera, czyli małej gąbeczki. Okazuje się, że skarpetka pochłania mniej podkładu, a ponadto praktycznie każda kobieta zawsze ma takową w mieszkaniu. Dodatkowo, oprócz zwyczajnego nałożenia podkładu, w ten sposób można także wymodelować twarz. Wystarczy tylko przełożyć skarpetkę na drugą stronę. Ponadto po każdorazowym makijażu z wykorzystaniem skarpetki możemy ją po prostu uprać i dalej z niej korzystać. 

Skusiłybyście się na skorzystanie z tego triku? My jesteśmy lekko sceptyczne, ale kto wie, może kiedyś go wypróbujemy. 

Zobaczcie także:  Jak doczyścić gąbkę BeautyBlender? 

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 23:44

Zobacz także

Nasze propozycje