Poprzedni artykuł: 100 warstw pomadek naraz?! Zobacz, co zrobiła polska vlogerka Następny artykuł: Kolorowy makijaż oczu na lato - inspiracje z wybiegów

Sławni makijażyści, których warto śledzić na Instagramie

Malują największe gwiazdy, pracują dla najlepszych marek kosmetycznych, tworzą makijaże na najważniejsze pokazy mody - a wszystko to dokumentują na swoich profilach na Instagramie. Poznajcie pięciu czołowych makijażystów, których zdecydowanie warto obserwować.

Ich konta zdecydowanie różnią się od popularnych na Instagramie zdjęć mocnych makijaży, na których dziewczyny nakładają na twarz nieprawdopodobną ilość kosmetyków. Na profilach czołowych makijażystów nie znajdziemy makijaży, które zakrywają urodę, a te, które ją podkreślają.

Zobacz:  Paletka Naked Smoky od Urban Decay, czy Go Nude, Smoky Edition od Wibo? Porównałyśmy je

Ci wizażyści unikają powtarzalności, banalnego podejścia do tematu, a każda ich praca jest szalenie inspirująca. Kogo zdecydowanie warto dodać do listy obserwowanych?

Mario Dedivanovic

Makijażysta, którego znają już chyba wszyscy. A to dlatego, że jego główną klientką jest Kim Kardashian. Mario na swoim Instagramie zamieszcza makijaże, które wykonuje na innych gwiazdach i modelkach, często dzieli się także swoimi ulubionymi trikami w makijażu. Na jego profilu znajdziemy wiele inspirujących zdjęć makijaży wieczorowych, a także wiele ciekawostek na temat życia makijażysty gwiazd.

Czytaj też:  TOP 5: najlepiej oceniane palety cieni do oczu w KWC

Pat McGrath

Pat przez wielu uznawana jest za najlepszą makijażystkę świata. Najczęściej pracuje przy sesjach zdjęciowych oraz pokazach, co dokumentuje na swoim profilu. Jej prace to rzeczywiście wyższy (jeśli nie najwyższy!) poziom.

Na Instagramie właściwie wcale nie zamieszcza zdjęć, ani szczegółów z życia prywatnego, a w zamian - fotografie uwieczniające przepiękne wizaże. Profil Pat to prawdziwa kopalnia makijażowych inspiracji!

Peter Philips

Profil głównego makijażysty marki Dior to skarbnica inspiracji dla osób ceniących naturalność i subtelność w makijażu. Co dokładnie znajdziemy na profilu makijażysty? Przepiękne zdjęcia wizaży przygotowywanych do kampanii reklamowych czy sesji magazynowych, a także inspirujące nawiązania do historii makijażu. 

Charlotte Tilbury

Tej Pani pewnie nie musimy nikomu przedstawiać. Charlotte Tilbury (Celebrytki stały się inspiracją do stworzenia szminek- zobaczcie tę kolekcję) to prawdopodobnie najbardziej rozchwytywana makijażystka gwiazd. Na jej Instagramie znajdziemy przede wszystkim przepiękne makijaże okazjonalne, w których Charlotte doskonale potrafi podkreślić urodę modelki.  Charlotte to także założycielka ekskluzywnej marki kosmetycznej, która jest ceniona za bardzo wysoką jakość.

Lisa Eldridge

Lisa Eldridge prężnie działa nie tylko na YouTubie, gdzie od lat z pasją opowiada o makijażu, ale także na Instagramie. Lisa na swoim profilu najczęściej dokumentuje przygotowania makijaży do pokazów czy sesji zdjęciowych dla najlepszych magazynów. Na profilu makijażystki znajdziemy także zdjęcia makijaży gwiazd - klientką Lisy jest m.in. Kate Winslet!

Czytaj też: Zamiast konturowania - draping. Czy nowa technika w makijażu będzie hitem?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:35

Zobacz także

Nasze propozycje