Poprzedni artykuł: Makijaż na wiosnę i lato 2014 – sprawdź, co będzie najmodniejsze! Następny artykuł: BellaOggi na wiosnę 2014 - wiosenne tchnienie na paznokciach!

Paleta Smashbox Full Exposure - podkreśl kształt swoich oczu!

Smashbox Full Exposure - paleta fantastycznych neutralnych odcieni z poradami dla 6 kształtów oczu!
Paleta Smashbox Full Exposure

4 niezbędnych neutralnych odcieni – od cielistego beżu do czerni, od długo utrzymujących się błyszczących odcieni do aksamitnie gładkich odcieni matowych. Ułożenie odcieni błyszczących w górnym rzędzie i matowych na dole pozwala bez trudu zintensyfikować lub stonować połysk. Nowy pędzelek o podwójnej końcówce nie pozostawia wątpliwości odnośnie jego zastosowania: puszysta strona przeznaczona jest do łączenia odcieni matowych, płaska strona do nakładania odcieni błyszczących. Dodatkowo jest dwustronny – czarne włosie na jednej stronie i białe na drugiej. Dzięki temu nigdy omyłkowo nie zmieszasz jasnego odcienia z ciemnym.

Przełomowa tabela kształtów oczu pozwalająca uzyskać najbardziej zachwycający efekt. Olśniewający makijaż na twarzy znajomej może nie być odpowiedni dla Ciebie. Dlatego po 9 latach badań prowadzonych przez nasz zespół ds. badań i rozwoju – który przyjrzał się ponad 5 000 parom oczu – rozpoznaliśmy 6 kształtów i opracowaliśmy porady pod ich kątem.

Zestaw zawiera: paletę z 14 odcieniami, pędzelek o podwójnej końcówce, dodatek Get the Look dla Twojego kształtu oczu, próbkę luksusowego tuszu do rzęs Full Exposure Mascara.

Paleta Smashbox Full Exposure cena - 215zł

Dostępna wyłącznie w Perfumeriach Sephora od 15 stycznia 2014 roku.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 sierpnia 2019, 13:41

Nasze propozycje