Poprzedni artykuł: 10 najlepszych podkładów do 25 zł z KWC Następny artykuł: Kosmetyki Too Faced dostępne w Polsce - kuszące palety, róże i bronzer...

3 sposoby na podkręcanie rzęs bez zalotki

Oczywiście najprostszym sposobem na kokieteryjne wywinięcie rzęs jest użycie zalotki, jednak istnieją też inne sposoby na pokonanie prostych rzęs! Zobaczcie 3 sposoby na podkręcanie rzęs bez zalotki!

3 sposoby na podkręcanie rzęs bez zalotki

3 sposoby na podkręcanie rzęs bez zalotki

Podkręcanie rzęs ciepłymi palcami

Ogrzej palce i delikatnie dociśnij nimi górę rzęs do powiek. Przytrzymaj kilka sekund i następnie tę samą czynność powtórz kilkakrotnie. Oczywiście zastosuj tę metodę na pomalowane tuszem rzęsy, ale w momencie, w którym tusz zdążył już nieco przyschnąć.

Podkręcanie rzęs suchą szczoteczką

Zaraz po pomalowaniu rzęs użyj suchej szczoteczki  - delikatnie rozczesuj końce rzęs podkręcając je ku górze i wywijając – rzęsy wysychając zachowają podkręcenie, które jednocześnie będzie wyglądało bardzo naturalnie.

Podkręcanie rzęs łyżeczką

Podobnie, jak w przypadku palców, należy ogrzać metalową łyżeczkę – np. suszarką lub nad wrzątkiem i palcem przytrzymać rzęsy przez kilka sekund na wypukłej stronie łyżeczki. Inny skuteczny sposób – delikatne przyciśnięcie wypukłej strony łyżeczki do nasady rzęs – przez co ładnie i naturalnie się wywiną.

Zobaczcie również 5 tricków makijażowych, których prawdopodobnie nie znacie!

Używacie zalotki do podkręcania rzęs? A może wystarcza Wam podkręcająca maskara?

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 16:13

Zobacz także

Nasze propozycje