Poprzedni artykuł: Makijaż Diora za pomocą tylko jednego kosmetyku? To możliwe! Następny artykuł: 8 niezwykłych efektów, jakie osiągniesz za pomocą pędzli do makijażu

Peruka na brwi naprawdę istnieje! W dodatku wygląda bardzo naturalnie

Makijaż, , tagi: brwi
Peruka na brwi? Czegoś takiego jeszcze nie widziałyśmy... Ale o dziwo wcale nie wygląda tak sztucznie, jak mogłoby się wydawać!

Podobnie jak większość 562 tysięcy osób obserwujących profil Hunga Vanngo na Instagramie, lubimy być na bieżąco z nowinkami urodowymi. Ostatnio jednak ten niezwykle utalentowany wizażysta bardzo zaskoczył fanów. Opublikował wideo, w którym to pokazuje, jak przykleja... perukę brwi do łuku.

Włoski ułożył w prawidłowy kształt na odpowiednim materiale, który można łatwo zakamuflować kryjącym podkładem. Ten krótki filmik, pokazujący sam proces przyklejania do skóry, wyświetlono już prawie 64 tysiące razy.

Obrzydza cię to? Nas nieszczególnie. Bo skoro kobiety noszą doklejane na pasku lub w kępkach rzęsy, decydują się na doczepianie włosów lub noszenie peruk, to dlaczego nie mogą zrobić tego samego z brwiami? Przynajmniej unikną krępujących wpadek z makijażem permanentnym.

Poza tym brwiowa peruka to świetne rozwiązanie dla osób, które przeszły chemioterapię, w wyniku której stracili włosy. Z takiego rozwiązania mogą skorzystać również osoby chorujące na łysienie plackowate. Peruka na brwi pomoże na szczęście ukryć też wspomniany wcześniej, fatalnie wykonany makijaż permanentny

Hung Vanngo - to on stoi za makijażem gwiazd

Hung Vanngo odpowiada za makijaże największych gwiazd Hollywood. To wielki autorytet dla kobiet interesujących się makijażem. Malował między innymi Selenę Gomez, Emily Ratajkowsky, Katy Perry czy też Kaię Gerber.

Zobacz także:Jennifer Lopez zaprojektowała szpilki! Wyglądają obłędnie... :)

Zdjęcie: Instagram; Instagram; Instagram; Instagram

Jego makijaże to prawdziwe arcydzieła! Nic dziwnego, że gwiazdy chętnie korzystają z jego talentu i pomocy przed najważniejszymi wydarzeniami. Na drugim zdjęciu znajduje się Emily Ratajkowsky. Tej sukni po prostu nie da się nie rozpoznać. To właśnie w niej gwiazda zaliczyła wpadkę modową na gali wręczenia Złotych Globów 2017.

Co myślicie o peruce na brwi? Skusiłybyście się?:)

Wolisz tradycyjną metodę? Koniecznie przetestuj te kredki do brwi:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 22:17

Zobacz także

Nasze propozycje