Poprzedni artykuł: Piękny manicure, który można... zjeść! Następny artykuł: "Greenery" – ten kolor będzie rządził Zobaczcie najmodniejsze makijaże...

Chcesz się poczuć jak gwiazda? Wypróbuj ten nieziemski makijaż!

Makijaż, , tagi: rozświetlacz, strobing
Lubicie błyszczeć w towarzystwie? Zobaczcie, jak sprawić, aby każdy na Was zwrócił uwagę.

Brokat na ustach, włosach, paznokciach i na... policzkach! Nie wyobrażacie sobie, jak fantastyczny efekt można z nim uzyskać. Strobing już od jakiegoś czasu stara się zepchnąć na bok konturowanie, ale robi to dość powoli:) Kobiety nadal lubią konturowanie twarzy, dzięki któremu spektakularnie modelują swoją twarz.

Czym jest strobing? To nic innego, jak podkreślanie swojej twarzy za pomocą jednego kosmetyku, jakim jest rozświetlacz. Pozwala on na wydobycie z twarzy naturalnego blasku przez podkreślenia naszych atutów, a nie modelowania twarzy na nowo. 

Zastanawiacie się, jak wykonać strobing? 

Zacznijcie od nałożenia lekkiej bazy pod podkład, na która następnie aplikujcie rozświetlający fluid, wyrównujący koloryt cery, który spotęguje efekt. Kolejny krok jest kluczowy. W miejsca, na które pada najwięcej naturalnego światła, nakładamy puder rozświetlający. Są to m.in. kości policzkowe, czubek nosa, środek czoła. W codziennej wersji strobingu zależy nam na naturalnym, wręcz dziewczęcym wyglądzie, ale w Sylwestra i okresie karnawału można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. 

Po wykonaniu tradycyjnego strobingu, na rozświetlacz nakładamy jeszcze dodatkową warstwę... brokatu! Możecie się posłużyć np. brokatem w formie eyelinera, który aplikujecie na policzki. 

Zobczcie, jak spektakularnie to wygląda: 

Zobaczcie także:  Hit redakcji: baza pod cienie za mniej niż 10 zł

zdjęcia: iStock

Oto polecane rozświetlacze:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 10:36

Zobacz także

Nasze propozycje