Poprzedni artykuł: Widziałyście już falowany wzór "negative space" na paznokciach? Spodob... Następny artykuł: Świąteczna kolekcja kosmetyków do makijażu H&M – są NIEDROGIE i piękne...

Żeby zobaczyć nową kolekcję kosmetyków tej marki, czekałyśmy w kolejce... ponad godzinę! Ale było warto :)

Wyobrażacie sobie, co to muszą być za cuda? Zobaczcie je, a zakochacie się.

Nie żartujemy! 14-go grudnia przyszłyśmy do pracy, włączyłyśmy komputery i z zapartym tchem czekałyśmy na to, aż najnowsza kolekcja marki Too Faced "Sweet Peach" pojawi się w sklepie internetowym. Kiedy zobaczyłyśmy, że jesteśmy ponad tysięczne w kolejce, nie mogłyśmy uwierzyć własnym oczom, ale się nie poddawałyśmy. Wróciłyśmy do pracy czekając na swoją kolej i udało się. Wcześniej widziałyśmy ją na Instagramie marki, ale nie znałyśmy dokładnych opisów ani cen. Czy było warto? Naszym zdaniem absolutnie tak! Dlaczego? 

Ta linia stała się marzeniem wielu kobiet i to właśnie dlatego marka zdecydowala o jej wielkim powrocie. W nowym zestawie znajdziemy 11 kosmetyków. Chyba nie musimy tłumaczyć, że tak jak to było np. w przypadku paletki Chocolate Bar, wszystkie kosmetyki obłędnie pachną. Ta linia została wzbogacona ekstraktem z brzoskwini. Na dodatek, razem z paletką cieni został dołączony poradnik, jak stworzyć makijaże.

Jak już wspominałyśmy, kolekcja jest już dostępna w sklepie internetowym marki. W Polsce dostaniemy ją w Sephorze w połowie stycznia. 

Zobaczcie w naszje galerii, co znajdziecie w linii Sweet Peach od Too Faced. 

Polecamy także:  Limitowane kolekcje kosmetyków- wśród nie tylko balsam do ust eos

Zobaczcie cienie do powiek Too Faced w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Zobacz także

Nasze propozycje