Poprzedni artykuł: Z takiego prezentu ucieszy się każda nastolatka... Oto najlepsze zesta... Następny artykuł: Twoje paznokcie mogą wyglądać świetnie nawet przez miesiąc! Drogeryjna...

Wystarczy jeden kosmetyk, żeby wykonać ten modny i powiększający usta makijaż

Makijaż, , tagi: makijaż ust, ombre
Makijaż ombre na ustach dla niektórych jest dość trudny do wykonania. Jest na to jednak niezastąpiony sposób - szminka ombre! Zobaczcie, którą wybrać.

Makijaż ombre zwykle wykonujemy kilkoma kosmetykami do ust - konturówką, dwiema lub trzema szminkami... Jednak na rynku pojawiły się kosmetyki 3w1 - szminki ombre, która składają się z dwóch kolorów. 1/3 sztyftu zajmuje ciemniejszy kolor, a pozostałą część ten jaśniejszy. Już za pierwszym pociągnięciem na naszych ustach pojawia się idealny efekt ombre. 

Jak malować ombre na ustach?

Ombre na ustach wykonujemy przez obrysowanie ciemniejszym kolorem konturu warg za pomocą najczęściej konturówki lub np. matowej pomadki. Następnie środek wypełniamy pomadką o jaśniejszym kolorze. Na koniec warto nanieść na środek ust także błyszczyk. Uzyskany efekt pozwala nam na optyczne powiększenie i ujędrnienie warg.

Brzmi skomplikowanie? Jeżeli tak, to sięgnijcie po szminki ombre, których coraz więcej pojawia się na drogeryjnych półkach. Ceny zaczynają się już od kilkunastu złotych. Wystarczy już jedno pociągnięcie, aby uzyskać pożądany efekt. 

szminki ombre

Efekt ombre nie jest oczywiście nowością w świecie beauty. Inspiracją dla modnych pomadek były m.in. włosy ombre oraz efekt ombre tworzony na paznokciach. 

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 04:58

Zobacz także

Nasze propozycje