Poprzedni artykuł: Mężczyźni w reklamie kosmetyków do makijażu. Dobry pomysł? Następny artykuł: Dobra wiadomość dla makijażoholiczek. Ulubione kosmetyki blogerek tera...

TOP 5 z KWC: Szminki w pisaku

Szminki w pisaku pojawiły się na naszym rynku już jakiś czas temu i zdążyły zdobyć swoje wierne fanki. Sprawdźcie, po które najlepiej sięgnąć.

Zapewne wiele z was zastanawia się, dlaczego warto sięgnąć po szminkę w pisaku, a nie po tę w klasycznej wersji. Wybrane przez nas szminki przede wszystkim idealnie nawilżają usta. Charakteryzuje je również długotrwałe utrzymywanie na ustach.

Produkty w pisaku są praktyczne w użyciu, ponieważ dobrze leżą w dłoni i łatwo się je aplikuje. Użytkowniczki często zaznaczają, że malują się nimi bez użycia lusterka. 

Latem wiele z nas decyduje się na transparentne szminki, lub te w kolorze nude, ale warto zwrócić uwagę także na te np. w kolorze fuksji, które pięknie podkreślają usta. Wiele pań nie może sobie pozwolić na odważne kolory pomadek w makijażu do pracy, ale urlop jest doskonałą okazją do szaleństwa z kolorami. Spróbujecie? 

Naszym ulubieńcem jest szminka marki Astor. Sprawdźcie, które jeszcze produkty polecają użytkowniczki KWC i podzielcie się swoimi doświadczeniami. 

Zobaczcie także:  TOP 5 z KWC:  pomadki ochronne z SPF

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 16:51

Zobacz także

Nasze propozycje