Poprzedni artykuł: Konturowanie stóp - kolejna partia ciała, która nie uniknęła makijażu Następny artykuł: 80-letnia babcia podbija Instagram dzięki makijażom

TOP 5 z KWC: najlepsze kremy BB oraz CC

Jeszcze kilka lat temu kremy BB czy CC były dziwną nowością kosmetyczną z Azji, do której wiele z nas nie miało zaufania. Dziś podejście do tego rodzaju kosmetyków zupełnie się zmieniło, a kremy BB często wygrywają starcie z podkładami. Jakie kremy BB i CC cieszą się najlepszymi opiniami? 5 najwyżej ocenionych produktów w KWC znajdziecie z naszej galerii.

Wiosną i latem nasza cera w większości nie potrzebuje dużego krycia i ciężkich podkładów. Podczas wysokich temperatur zdecydowanie lepiej sprawdzają się kosmetyki o lekkiej formule, które delikatnie ujednolicają cerę, dodatkowo ją pielęgnują i są bardzo komfortowe na skórze. To właśnie wtedy kremy BB, CC, a nawet DD i EE wydają się być niezastąpione.

Lekka konsystencja kremów ujednolicających cerę jest nie tylko bardzo przyjemna na skórze, ale także szybka w aplikacji i późniejszym demakijażu. Kremy BB i CC są świetnym rozwiązaniem przede wszystkim dla cery suchej, wrażliwej, normalnej oraz dojrzałej. Niektóre z nich o silniejszych właściwościach kryjących powinny sprostać także wymaganiom cer tłustych oraz mieszanych.

Czytaj też: najlepsze podkłady drogeryjne

zdjęcia: Imax Tree

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 11:31

Zobacz także

Nasze propozycje