Poprzedni artykuł: 80-letnia babcia podbija Instagram dzięki makijażom Następny artykuł: Czy wiesz, gdzie nie powinnaś przechowywać kosmetyków?

TOP 5 z KWC: najlepsze płyny dwufazowe, dzięki którym szybko usuniesz makijaż oczu

Liczba zużytych wacików na toaletce jest coraz większa, a pozostałości makijażu nadal są widoczne na oku? Wszystkie doskonale znamy to uczcie. Nie wszystkie preparaty do demakijażu wygrywają starcie z mocnym i wodoodpornym makijażem. Po jakie zaś warto sięgnąć?

Każda dziewczyna, która na co dzień nosi mocny makijaż oczu dobrze wie ile czasu trzeba poświęcić na jego dokładne zmycie. Nieskończone tarcie oka nie tylko nie należy do najprzyjemniejszych czynności, ale także źle wpływa na kondycję rzęs oraz skóry pod oczami. A ta jest bardzo cienka i delikatna, przez co mocne jej naciąganie podczas tarcia wacikiem może w konsekwencji przyczyniać się do pojawiania się zmarszczek w tych okolicach.

Zwyczajny płyn micelarny czy mleczko do demakijażu często nie poradzi sobie z dokładnym usunięciem mocnego makijażu oczu. Dlatego też warto sięgać po produkty, które zdecydowanie usprawnią demakijaż i błyskawicznie rozpuszczą nawet wodoodporne kosmetyki. W galerii znajdziecie zestawienie dwufazowych płynów do demakijażu oczu i ust, które cieszą się najlepszymi opiniami.

Czytaj też: bestsellery wśród płynów micelarnych

zdjęcia: Imax Tree

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 03:31

Zobacz także

Nasze propozycje