Poprzedni artykuł: Kochasz księżniczki Disneya? Nie uwierzysz, czyje to metamorfozy... Następny artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły puder rozświetlający True Match Highlig...

Ta Polka podbija internet. Jej charakteryzacje budzą podziw i...

Makijaż, , tagi: makijaż artystyczny
Wiele osób zachwyca się zagranicznymi gwiazdami, które zajmują się bodypaintingiem. Ale mało kto wie, że przykłady takiego talentu znajdziemy również na własnym podwórku.

Niedawno zachwyciła nas Emily Anderson, która potrafi zamienić się dosłownie we wszystko i w każdego. Ale jej talent powoli blednie przy tym, co potrafi wyczarować Justyna Sosnowska. Znana w różnych social mediach jako Sosenka, czaruje pędzlami i farbami.

W jej pracach widać, że zdecydowanie lepiej czuje się w nieco mrocznych klimatach. Ale nie zabraknie też czegoś dla fanów Pokemonów, filmów The Suicide Squad i Piratów z Karaibów, a nawet bajek Disneya.

Na swojej stronie internetowej pisze o sobie, że „być może część osób będzie zaskoczona, ale nie jest ani po Akademii Sztuk Pięknych, ani po szkole makijażu”. Sosenka ukończyła Architekturę Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym. Przyznaje, że kiedyś jej plany, co do wykonywanego zawodu wyglądały inaczej.

Jestem samoukiem w tym temacie, nie uczęszczałam do tej pory na żadne kursy i szkolenia, jedynym źródłem edukacji jest dla mnie internet i własne doświadczenia. Każda z moich prac jest wynikiem prób i błędów.

A jakie Sosenka ma plany na przyszłość? Na swojej stronie pisze o „ulepszeniu warsztatu i spróbowaniu sił w przemyśle filmowym, w charakteryzatorni”.

Trzymamy kciuki, bo pierwsze kroki w tym kierunku już poczyniła. Na jej Instagramie możemy obserwować chociażby maskę predatora, który występuję między innymi w filmie „Predator”.

Zdjęcia: Instagram.com/itlookslikekilled

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 20:13

Zobacz także

Nasze propozycje