Poprzedni artykuł: Kim Kardashian wybiera non-touring. Koniec z konturowaniem Następny artykuł: Nowości zapachowe na wiosnę i lato dla niej i dla niego

Tatuaż na nadgarstku- przegląd napisów

Tatuaż to pamiątka na całe życie, dlatego warto się zastanowić przed jego wykonaniem, aby potem nie mieć problemów z jego usunięciem. Ostatnio rekordy popularności biją tatuaże na nadgarstku, lecz na jaki wzór się zdecydować? Mamy dla was kilka inspiracji.

Zastanawiacie się, gdzie przede wszystkim wykonać swój tatuaż? Jeżeli nie będzie on zbyt duży, a zależy wam na tym, aby móc go w każdej chwili zasłonić, jak i uwydatnić, to doskonałym miejscem będzie nadgarstek. Zawsze możecie go zakryć rękawem, bransoletką, czy zegarkiem. Z kolei kiedy chcecie aby był widoczny, nic prostszego- krótki rękaw i naturalne ruchy, a na pewno nie zostanie niezauważony nawet wtedy, kiedy będzie minimalistyczny. 

Zobaczcie także:  Nowy trend w tatuażu- botaniczne wzory

Oprócz wyboru miejsca na wykonanie tatuażu, niezwykle ważne jest także wybranie odpowiedniego wzoru. Obecnie najpopularniejsze są napisy hebrajskie, po angielsku, jak i te z imionami, na które najczęściej decydują się matki, tatuując imię swojego dziecka. Mamy dla was kilka inspiracji

Tatuaże napisy hebrajskie

Dlaczego tak chętnie wybieramy napisy na nadgarstku właśnie w tym języku? Przede wszystkim nie wszyscy będą znali jego znaczenie, więc tatuaż będzie szczególnie osobisty. Ponadto litery alfabetu tego języka są jednocześnie ładnie prezentującymi się znakami graficznymi. Oto kilka przykładów, jak może wyglądać tatuaż na nadgarstku w języku hebrajskim. 

Tatuaże napisy imiona

Imię to także popularny motyw na tatuaż. Zdarzają się i tacy, którzy wykonują własne imię, ale zdecydowanie częściej upamiętnia się imiona dzieci, partnera, czy partnerki. Imiona często są też zapisywane w różnych językach. Bywa, że są dodatkowo ozdabiane różnymi elementami graficznymi, np. kwiatkami, czy serduszkami- rzecz gustu. Oto kilka inspiracji. 

Zobaczcie także:  Minimalistyczne tatuaże wykonane za pomocą jednej kreski

Tatuaże napisy po angielsku

Chyba nie ma osoby, która choć trochę nie znałaby języka angielskiego, jednak choć to bardzo popularny język, wydaje się mniej pospolity niż j. polski. Zapewne to właśnie dlatego wiele osób decyduje się na tatuaż właśnie w tym języku. Niektórzy wybierają pojedyncze słowa, inni całe zdania. Zastanawiacie się nad tatuażem w języku angielskim? Oto inspiracje z Instagrama. 

Zobaczcie także: Permanentne, ale usuwalne. Nadchodzi przełom w świecie tatuażu

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 09:53

Zobacz także

Nasze propozycje