Poprzedni artykuł: Twoja mascara zbyt szybko wysycha i tworzy grudki? Te triki pozwolą pr... Następny artykuł: Jak zrobić makijaż na imprezę?

Naklejane piegi to za mało - teraz kobiety zaczęły je... tatuować!

Makijaż, , tagi: trendy makijaż, tatuaż, piegi
Czasy, gdy były źródłem kompleksów mamy już za sobą - teraz piegi są obiektem pożądania wielu kobiet. Niektóre są na tyle zdeterminowane, że pozwalają je sobie... wytatuować!

W czasach szkolnych bywały obiektem kpin i zaczepek ze strony rówieśników - zwłaszcza, jeśli występowały w połączeniu z rudymi włosami. Teraz jednak zaczynamy doceniać piegi i urok, jaki dodają ich posiadaczkom. Pisałyśmy już o sztucznych, naklejanych piegach, ale moda idzie o krok dalej - coraz więcej kobiet decyduje się na ich... wytatuowanie.

Jedną z osób oferujących usługę wykonania tatuażu w formie piegów jest Gabrielle Rainbow z Montrealu. Jak sama przyznaje, zaczęła je robić pod wpływem przyjaciółki, która była zmęczona codziennym dorysowywaniem plamek kosmetykami do makijażu. Zanim dała się namówić na wykonanie tatuażu drugiej osobie, zrobiła parę eksperymentów na sobie. Efekt tak jej się spodobał, że postanowiła tatuować piegi innym kobietom - okazało się, że usługa wzbudza ogromne zainteresowanie!

Piegi tatuowane przez Gabrielle są półpermanentne - utrzymują się na twarzy przez ok. 3 lata, z czasem powoli blednąc i zanikając. Tatuaż można łatwo odświeżyć, podbijając intensywność tuszu. Zabieg trwa ok. 60 minut - obrzęk będący wynikiem tatuowania schodzi po kilku godzinach. Ile kosztuje wytatuowanie piegów? Wszystko zależy od salonu - według Gabrielle ceny zaczynają się od 250$ (ok. 1050 zł). To niemało, ale ostatecznie mówimy tutaj o tatuażu na twarzy - lepiej, by zrobił to profesjonalista.

Wytatuowane piegi wyglądają bardzo naturalnie - spójrzcie na te zdjęcia i same powiedzcie: odgadłybyście, że to tatuaż? :)

Co sądzicie o tatuowaniu piegów? Zdecydowałybyście się na taki zabieg?

Zobacz też: Nowy trend - tęczowe piegi!

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 16:30

Zobacz także

Nasze propozycje