Poprzedni artykuł: To manicure... tylko dla dziewczyn o mocnych nerwach! Następny artykuł: Jak zrobić geometryczne ombre na paznokciach?

Kochamy takie gadżety! The Vamp Stamp pomoże zrobić perfekcyjną kreskę na oku

Mamy obsesję na punkcie praktycznych gadżetów kosmetycznych, które w dodatku ułatwiają nam życie. A ten pisak jest idealnym dowodem na to, że można zaoszczędzić czas, na malowaniu jaskółki.

Tym bardziej, że (przyznajcie się) nie każda z nas potrafi wyrysować je tak, by były symetryczne. Zawsze coś pójdzie nie tak i w efekcie trzeba zmywać pół makijażu, aby wszystko naprawić. Z tym pisakiem będzie jednak inaczej. A myślałyśmy, że plastikowa maska z szablonem do brwi, którą testowała Adrianna Skon, to wyżyny kreatywności.

Tymczasem The Vamp Stamp powoli podbija nasze serca, bo im dłużej oglądamy filmiki instruktażowe, tym bardziej chcemy go mieć. To tak, jakby ktoś nagle spełnił nasze najskrytsze marzenie :). Ten stempel w pisaku, potrafi za jednym razem namalować perfekcyjnie prostą i równą na krawędziach kreskę.

Na razie wiadomo tyle, że The Vamp Stamp jest zakończony z obu stron różnymi rozmiarami stempla. Wszystko po to, aby stworzyć idealnie kocie oko. Cena oraz data premiery nie są niestety znane. Mamy nadzieję, że niedługo pojawią się takie informacje, bo naprawdę marzymy o tym gadżecie. Świetnie uzupełni naszą kosmetyczkę :).

A tymczasem możecie sprawdzić, jak The Vamp Stamp wygląda w akcji:

Another day, another wing

Film zamieszczony przez użytkownika The Vamp Stamp® (@the_vampstamp)

zdjęcia: Fotolia

Jeśli uczysz się rysować kreski na oku, zaprzyjaźnij się z tymi eyelinerami

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 stycznia 2020, 17:31

Nasze propozycje