Poprzedni artykuł: Najlepsze pędzle do blendowania cieni Następny artykuł: Zobaczcie makijaż twarzy wykonany za pomocą błyszczyków Kylie Jenner

Top 5 z KWC: odżywki do paznokci

Paznokcie, tak jak i dłonie, każdego dnia narażone są na działanie czynników zewnętrznych. Osłabiają je chociażby wszelkie detergenty i promieniowanie słoneczne. Nie bez znaczenia dla kondycji paznokci są również akryle, żele, a czasami i lakiery hybrydowe. Kiedy przychodzi nam uporać się z łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami, sięgamy oczywiście po odżywkę. Jeśli nie znalazłyście jeszcze tej jedynej, poznajcie pięć hitowych propozycji z naszego katalogu KWC.

Wzmacniają i utwardzają paznokcie, przywracają im elastyczność i wygładzają płytkę – dobra odżywka potrafi zdziałać cuda. Jeśli jednak wybór padnie na nieodpowiedni produkt, w najlepszym razie możemy się po prostu zniechęcić i dalej cierpieć z powodu łamliwych paznokci. Zdecydowanie nie warto się poddawać. Witaminy A, C i E zawarte w wielu odżywkach mogą okazać się wybawieniem, zwłaszcza dla osób zmagających się z alergią na formaldehyd.

Odżywka do paznokci może, ale nie musi, mieć formę lakieru bazowego. Czasami, mimo instrukcji producenta, warto poszukać idealnego dla siebie rozwiązania. Produkt może sprawdzić się bowiem jako odżywczy lakier bezbarwny, ale jako baza – już niekoniecznie.

Szukacie właśnie preparatu, która spełniłby wasze oczekiwania? Zobaczcie, które odżywki do paznokci zebrały najlepsze oceny w katalogu KWC.

Zobaczcie także:  Jak pielęgnować paznokcie po manicurze hybrydowym?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 16:03

Zobacz także

Nasze propozycje