Poprzedni artykuł: Te drogeryjne podkłady kryją najlepiej. Warto zrobić zapas w promocji... Następny artykuł: Rodziła w pełnym makijażu. Wszystko po to... by zareklamować swoją mar...

Szybszego manicure'u nie było i nie będzie! To coś dla bardzo leniwych

Makijaż, , tagi: paznokcie, trendy manicure, okazje
To najłatwiejszy manicure, jaki sama możesz możesz wykonać. Niestety mamy wątpliwości czy kobiety odważą się go zastosować.

Stylizacje paznokci na pokazach mody na ogół wyglądają pięknie. Są perfekcyjnie wykonane i oczywiście w trendzie. Tym razem jednak patrzymy na dłonie modelek z pokazu Gucci i nie dowierzamy. Zdjęcia promują przedziwną modę na malowanie wyłącznie jednego lub dwóch paznokci.

Malowanie jednego paznokcia będzie modne?

Mimo że jeszcze jesień się dobrze nie zaczęła, na Tygodniach Mody już startują wiosenno-letnie kolekcje. Uwielbiamy patrzeć nie tylko na ubrania, ale również makijaże, fryzury i paznokcie modelek. I właśnie manicure zaskakuje nas ostatnio coraz bardziej. Niedawno marka odzieżowa Tibi we współpracy z marką lakierów Jin Soon promowała odpryśnięty lakier, a teraz Gucci wpadł na jeszcze dziwniejszy pomysł...

Dzięki Gucci testowanie koloru lakieru na jednym paznokciu wcale nie czyni nas mało eleganckimi. Jest wręcz odwrotnie - teraz możemy dzięki temu poczuć się bardzo modnie. I jeszcze na tym zaoszczędzimy, bo przecież wizyta u kosmetyczki również kosztuje. 

Jakie kolory wybierać? Modne są (jak co sezon zresztą) wszystkie odcienie czerwieni. Zarówno te jaskrawe, jak i głębokie burgundy. Mimo że jesienią dominują zazwyczaj kawowe lakiery do paznokci, w tym roku przełamujemy czymś nieco bardziej żywym. Trendują również odważne, wręcz neonowe kolory. 

Zdjęcie główne: Instagram.com/guccibeauty

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2019, 12:45

Zobacz także

Nasze propozycje