Poprzedni artykuł: Błyszczyki wracają do łask. Ale takiego sposobu nakładania ich na pewn... Następny artykuł: Trinket nails podbijają Instagram! Ale my chyba nie odważymy się spraw...

Nie masz czasu malować paznokci? Ten trend sprawi, że... już nigdy nie będziesz się tym przejmować

Makijaż, , tagi: manicure
Odbywające się obecnie Tygodnie Modny przynoszą wiele trendowych niespodzianek. A portale urodowe rozpisują się na temat manicure’u, który za kilka miesięcy będzie jednym z najmodniejszych.

Do pokazu domu mody Tibi manikiurzystka Jin Soon zaproponowała zdobienie, które wyróżnia wyłącznie jeden paznokieć. The pointer finger accent nail natychmiast zwrócił uwagę zagranicznych serwisów urodowych.

Zobacz także: Też kochasz dżinsy tak jak my? Wypróbuj #denimmanicure!

Musimy przyznać, że jest to dość nietypowy pomysł i wygląda raczej tak, jakbyśmy chciały sprawdzić, jak dany kolor prezentuje się na paznokciu. Ale nic bardziej mylnego. Jin Soon wyjaśnia, jaki był zamysł stworzenia takiego manicure.

Nowa kolekcja odzieży Tibi powstała dzięki inspiracjom zaczerpniętym z odzieży męskiej. Te ubrania są bardzo proste, przejrzyste, ale też oferują często niespodziewane kroje oraz detale. Dodatkowo w latach 80. ubiegłego wieku pojawiały się wyraźne akcenty kolorystyczne. To samo możemy zauważyć w najnowszej kolekcji Tibi i to samo chciałyśmy zaprezentować na paznokciach modelek. Pomalowanie wszystkich paznokci jest zbyt oczywiste, ale pomalowanie jednego już nie – mówi Jin Soon.

Na szczęście nie trzeba mieć wybitnych zdolności manualnych jak w przypadku geometrycznych wzorów, aby nosić najmodniejszy manicure. Wystarczy pomalować wszystkie paznokcie bezbarwnym lakierem bazowym lub w mlecznym kolorze, a następnie paznokieć palca wskazującego pokryć dwoma warstwami koloru i top coatem.

Co myślicie o tym trendzie? Spróbujecie?

Zobacz także: Kwadratowe paznokcie już są niemodne! Wiosną wybieramy kształt...

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 20:44

Zobacz także

Nasze propozycje