Poprzedni artykuł: Propozycja „odważnego" makijażu na Sylwestra. Serio? Spróbujecie?:) Następny artykuł: 10 kosmetyków, które pokochałyście w 2016 roku. Najczęściej oceniałyśc...

Urodowe trendy 2017 - które (z ulgą) żegnamy, a które witamy?

Makijaż, , tagi: trendy
Konturowanie kontra rozświetlanie. Falowane kontra proste. Krzaczaste kontra cienkie. Co będzie hitem, a co odejdzie do lamusa w 2017 roku?

Z początkiem nowego roku zmieniamy przyzwyczajenia, robimy remanent w kosmetyczce i przerzucamy się na inne tutoriale makijażowe.

Zamiast inspirować się Kardashiankami, które zawsze wyglądają, jakby były gotowe do selfie, słuchamy rad profesjonalistów zza kulis pokazów mody.

Hasłem przewodnim na rok 2017 rok jest naturalność. Zamiast rysować brwi pozwalamy im naturalnie rosnąć. Nie rzeźbimy twarzy zestawem do konturowania, tylko wyrównujemy koloryt cery. Długie paznokcie upstrzone cyrkoniami obcinamy, żeby pokazać ich prawdziwy kształt.

Czy jesteś gotowa na rewolucję? My ze swojej strony możemy cię zapewnić, że zmiany ułatwią ci życie. I wreszcie będziesz miała czas na to, co lubisz najbardziej:) Może np. przetestujesz trendy w seksie na 2017?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 08:18

Zobacz także

Nasze propozycje