Poprzedni artykuł: Te kolory wracają w makijażu każdego lata. Ale niestety nie wszystkim... Następny artykuł: Pinterest pokochał ten kolor szminki! Tylko kto się na niego odważy?

Kolorowe i czarne kreski mają konkurencję. Zobaczcie tytanowy makijaż oczu!

Makijaż, , tagi: kreski eyelinerem
Znudziły ci się czarne kreski? Wypróbuj te przypominające...folię aluminiową!J ak wykonać tytanowy makijaż oczu?

Tytanowy makijaż oka to doskonała propozycja dla osób o małych oczach - jasna kreska rozświetli je i optycznie powiększy. Tylko czy każdy jest w stanie go wykonać? To możliwe! Wystarczy spojrzeć na propozycję od Michaela Anthony'ego. Proponuje on namalowanie kresek linerem w srebrnym, tytanowym kolorze.

Polecamy:  Czarny eyeliner jest już niemodny! Wiemy, czym go zastąpić i to już od 8 zł

Po raz pierwszy pomalował tak piosenkarkę Tinashe. Górną linię jej rzęs ozdobił ostrymi kreskami przypominającymi metal. Poprowadził także dodatkową kreskę od dolnej wargi aż po dekolt.

Jak zrobić chromatyczny makijaż oczu?

Czym zrobić taką kreskę? Jest wiele eyelinerów z brokatem, które dają metaliczny efekt. Można sięgnąć także po srebrny, metaliczny cień do powiek. Sam makijażysta nie zdradza, jakim kosmetykiem namalował kreski na powiekach. Twierdzi, że nie może tego ujawnić, ponieważ ten produkt jest częścią projektu, nad którym pracuje. Fani uparcie dopytują się w komentarzach, jakim eyelinerem uzyskał taki efekt, ale odpowiedzi wciąż brak...

Polecamy:  Jak malować się do zdjęć: kryjący podkład, konturowanie twarzy, mocny makijaż oczu, naturalne usta

Mamy wrażenie, że tajemniczy srebrny eyeliner to ten sam kosmetyk, którym można będzie namalować kolczyk na wardze - taki sam, jak zaprezentowała jakiś czas temu Kim Kardashian. Mamy tylko nadzieję, że produkt pojawi się na rynku przed latem - tytanowy makijaż czy fałszywy kolczyk w wardze to idealne propozycje na szalone wakacyjne wieczory.

Polecamy: 7 trendów urodowych 2017, które musisz poznać. Pobierz Trendbook!

Foto:  Pinterest

Oto czarne eyelinery polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 13:01

Zobacz także

Nasze propozycje