Poprzedni artykuł: Zobacz makijaż, który ukryje trądzik, wyszczupli twarz, powiększy usta... Następny artykuł: David Beckham pokazał się w... makijażu! Wcale nie chodzi o puder i ko...

Uważasz, że francuski manicure jest brzydki? Poczekaj, aż zobaczysz jego nowoczesną wersję!

Makijaż, , tagi: manicure trendy, okazje
Mimo że biała kreska na paznokciach już od dawna nie jest modna, wreszcie ktoś sprawił, że wygląda trendy!

Na długo przed hybrydami, marmurkowym wzorem na paznokciach i modnym ostatnio szklanym efektem, triumfy święcił klasyczny French. Obecnie białą końcówkę paznokci pokrytych mlecznym kolorem uważa się za dość wyświechtany trend i rzadko kiedy kobiety się na niego decydują. Ale w 2019 roku będzie królować jego nowoczesna wersja.

Trendy manicure 2019: Nowoczesny French

Do tej pory trudno było znaleźć sposób na noszenie białej kreski na paznokciach w jakiejkolwiek innej odsłonie. Powiew świeżości wprowadziła założycielka i dyrektor artystyczna marki Olive & June, Sarah Gibson Tuttle. Jej interpretacją klasycznego French manicure jest negative French tip. Jest wielbicielką prostoty i geometrii - obie te cechy wyglądają w połączenie nieziemsko i zwracają uwagę na dłonie. Poza tym z namalowaniem wzorku poradzi sobie nawet laik. 

Wszystko, czego potrzebujesz do namalowania negative French tip to niewielkie paski taśmy, lakier oraz cieniutki pędzel do zdobień. Naklej niewielki fragment taśmy na paznokieć w miejscu, w których chcesz, żeby powstała luka. Obrysuj pędzlem zamoczonym w lakierze taśmę, a następnie oderwij ją - radzi Sarah Gibson Tuttle.

Z kolorami i wzorami można oczywiście eksperymentować, ale najważniejsze są dwie kreski, które wyznaczają nowoczesny French. W naszej galerii możecie zobaczyć kilka inspiracji, które my mamy zamiar wykorzystać już niebawem :). 

Zdjęcie główne: Instagram.com/akikonails_nyc

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 00:35

Zobacz także

Nasze propozycje