Poprzedni artykuł: Najgorsze trendy w manicure 2018 roku. Te paznokcie śmieszyły i oburza... Następny artykuł: Po nałożeniu tego podkładu nie musicie używać pudru! Teraz kupicie go...

Zapomnij o matowej szmince nude. W 2019 r. zamienimy ją na...

Makijaż, , tagi: okazje, trendy 2019
Co będzie modne w 2019 roku? Niektórym kobietom może być ciężko z przystosowaniem się do nowych trendów w makijażu...

Polki są raczej wierne trendom, które pojawiły się kilka sezonów temu. Sukcesywnie ćwiczą konturowanie za pomocą bronzera, matują twarz i stosują klasyczne matowe szminki, szczególnie lubując się w tych w odcieniu nude. Jeżeli jednak komuś zależy na tym, aby być trendy w 2019 roku, będzie musiał zrezygnować ze swoich niektórych przyzwyczajeń. 

Trendy makijażowe 2019

Przyznajemy, że niektóre nowe trendy są dość ekstrawaganckie i nie radzimy ich wcielać w życie na co dzień, ale część z nich może się nam naprawdę przydać. Wystarczy im się lepiej przyjrzeć i zauważyć ich zalety. W 2019 roku przede wszystkim wracamy do naturalności. Tyczy się to zarówno w makijażu skóry, jak i np. wyglądu rzęs. 

W naszej galerii znajdziecie główne trendy, na które warto zwrócić uwagę w 2019 r. Nieśmiało pojawiały się one już wcześniej, ale dopiero w tym roku przewidujemy ich prawdziwy rozkwit.

Polecamy:  Obrzydliwy czy seksowny? Szylkretowy manicure podzielił kobiety

Od razu zaznaczamy także, że nikogo nie zmuszamy do ich wcielania w życie:) Po prostu być może któryś z nich przypadnie wam do gustu. Pamiętajcie, że to przede wszystkim my mamy czuć się dobrze w naszym makijażu...

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 10:25

Zobacz także

Nasze propozycje