Poprzedni artykuł: 10 kosmetyków, które pokochałyście w 2016 roku. Najczęściej oceniałyśc... Następny artykuł: Karnawałowy makijaż Wibo z Natalią Siwiec

Negative space czy cheeky blush? Top 5 manicure, które będą hitem w 2017 roku

Większość z nich mogłyśmy zaobserwować podczas pokazów mody. Inne od kilku lat zyskują popularność na Wschodzie. Oto trendy w manicure, które będą rządziły w 2017 roku!

Manicure coraz częściej traktujemy jak biżuterię i element stylizacji. Bez pomalowanych paznokci czujemy się co najmniej nagie. W 2016 roku na popularności zdecydowanie zyskał manicure hybrydowy, które można już robić samemu w domu. Polki pokochały tego typu manicure. My również jesteśmy jego wiernymi fankami.

Noszenie hybryd jest wygodne i nawet po dwóch tygodniach możemy być pewne, że paznokcie będą wyglądały idealnie. Nic dziwnego, że wiele firm wypuściło na rynek zestawy hybrydowe do samodzielnego wykonania profesjonalnej stylizacji paznokci w domu.

Zobacz także: Ta dziewczyna przez sześć lat nie widziała swoich paznokci. Ale kiedy wreszcie zdjęła tipsy…

Takie zestawy możemy znaleźćw asortymencie marki Semilac, Indigo czy też NeoNail. Co ciekawe, również drogerie zaczynają je wprowadzać. Obecnie takie zestawy są dostępne w drogeriach Rossman i HEBE. Znajdziemy w nich pełne wyposażenie łącznie z lampą utwardzającą lakier hybrydowy. Za cenę nie wyższą niż 300 zł możemy zakupić wszystkie potrzebne produkty. 

Serwis YouTube jest przepełniony filmami instruktażowymi. Krok po kroku możesz zobaczyć, jak prawidłowo wykonać manicure hybrydowy. W naszej galerii możesz zobaczyć wszystkie najmodniejsze w nadchodzącym sezonie stylizacje paznokci. Wszystkie będziesz w stanie wykonać samodzielnie - niezależnie od tego czy używasz hybryd, czy zwykłych lakierów.

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/AdMSCqHf-PtvOxmmw0f7LjmhB4bpEabRlxelruJD3LecpY-cT61RevM

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 11:09

Zobacz także

Nasze propozycje