Poprzedni artykuł: Zagęszczone rzęsy... bez doklejania czy przedłużania! Takiego sposobu... Następny artykuł: "Ciepły" makijaż z efektem glossy eyes będzie rządził wiosną. Jak go w...

Mocno podkreślone brwi już są niemodne! Teraz stawiamy na naturalność - wiemy, jak uzyskać ten efekt!

Masz dość przesadnie podkreślonych, mocno wystylizowanych brwi? To świetnie, bo najwyraźniej inni też :) Witamy nowy, naturalniejszy trend i zdradzamy, jak uzyskać najmodniejszy efekt!

Chociaż graficzne, idealnie symetryczne brwi w stylu Cara Delevingne wciąż królują na Instagramie i są obiektem pożądania tysięcy kobiet, wygląda na to, że coraz więcej osób ma już dość tego trendu. "Dramatyczny" efekt coraz częściej ustępuje nowemu trendowi, zgodnie z którym brwi powinny wyglądać naturalniej i bardziej kobieco. Taki makijaż pojawia się już nie tylko na wybiegach, ale także w mediach społecznościowych.

Jak uzyskać efekt naturalnych, miękkich brwi? Wbrew pozorom, wcale nie wystarczy pozostawić ich samym sobie ;) Podobnie, jak w przypadku tych mocno wystylizowanych, musimy sięgnąć po odpowiednie kosmetyki i uciec się do kilku trików.

Jesteście ciekawe, jakich? Sprawdźcie naszą galerię!

Zobacz też: Zagęszczone rzęsy... Bez doklejania czy przedłużania! Takiego sposobu jeszcze nie było

zdjęcia: Imax Tree

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 15:45

Zobacz także

Nasze propozycje