Poprzedni artykuł: Spektakularne rzęsy przez 6 tygodni? Wypróbuj kaszmirowe rzęsy! Następny artykuł: Nie trzeba drogich gadżetów, by namalować idealną kreskę! Ten "przyrzą...

Kerry Cole zdradza swój ulubiony trik w makijażu

Wizażystki uwielbiają ten zaskakujący trik na zmatowienie cery. Skuteczny, darmowy i nie wymaga kosmetyków. Mowa o...

Makijażystka Kerry Cole  odwiedziła Polskę z okazji premiery kosmetyków Becca w perfumeriach Sephora. Kerry makijażem zajmuje się już kilkanaście lat, a obecnie jest globalnym dyrektorem kreatywnym marki Becca. To jedna z tych osób, które żyją pasją do makijażu i wiedzą o nim właściwie wszystko. Kerry Cole podczas prezentacji opowiedziała o technikach rozświetlania cery oraz zdradziła swoje ulubione makijażowe triki

Trik na zmatowienie cery według Kerry Cole

Kerry długo zastanawiała się, kiedy zapytałyśmy ją o jej ulubiony, sekretny trik w makijażu. Przyznała, że ma ich naprawdę wiele, ale od lat jednym z jej absolutnych faworytów jest matowienie cery przy pomocy... chusteczek ze Starbucksa. 

"Chusteczki, które dostajemy do kawy w Starbucksie to według mnie absolutnie najlepsze bibułki matujące. Papier, z którego są wykonane pochodzi z recyklingu i jest w nim coś niesamowitego, bo doskonale absorbuje sebum. Jeśli zauważysz, że twoja cera zaczęła się świecić, przyłóż chusteczkę do twarzy, a ona błyskawicznie zmatowi skórę i nie zespsuje twojego makijażu. Zawsze zbieram te chusteczki i mam je w torebce, bo nie znalazłam lepszych bibułek matujących niż właśnie one" - zdradziła nam Kerry. 

Okazuje się, że to zaskakujące użycie chusteczek z kawiarni tak naprawdę jest bardzo popularne. Wiele urodowych blogerek również poleca stosowanie ich w charakterze bibułek matujących do twarzy, a w Stanach ten sposób, by cera nie świeciła się jest bardzo popularny. Okazuje się więc, że w gratisie do kawy otrzymujemy zaskakująco dobre chusteczki do zmatowienia twarzy. Są darmowe i naprawdę świetnej jakości. Wypróbujesz je śladem Kerry?

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce

Źródło zdjęcia: Pinterest, Starbucks

Najlepsze pudry matujące do twarzy:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 21:24

Zobacz także

Nasze propozycje