Poprzedni artykuł: Kultowy puder matujący w superpromocji w Hebe. To najlepszy wybór na g... Następny artykuł: Najlepsze bazy pod cienie do powiek z KWC

Trik z TikToka na idealne brwi bez henny - już jest hitem!

Makijaż,
,
, tagi: brwi, henna brwi, TikTok
Samoopalacz na brwi wcale nie jest złym rozwiązaniem. Potrafi barwić tak jak henna, o czym przekonała się użytkowniczka TikToka. Czas barwienia włosów i skóry jest jednak znacznie dłuższy.

Kwarantanna spowodowana epidemią koronawirusa przyczyniła się do powstania kilku nowych, urodowych trendów. W duchu DIY zrodziła się m.in. nowa metoda przyciemniania i konturowania brwi. Zamiast henny, użytkowniczki TikToka do stylizacji włosków użyły samoopalacza w kremie. Choć pomysł może wydawać się niedorzeczny, efekty są niesamowite. Okazuje się, że zarówno skóra, jak i brwi zyskują dzięki samoopalaczowi ciemnobrązowy kolor, któremu daleko do pomarańczowych tonów.

Zobacz także:Jak samodzielnie regulować sobie brwi?

Brwi na samoopalacz podbijają TikToka

Chanelle Spivak umieściła na TikToku dwa krótkie filmy, na których pokazała efekty farbowania brwi samoopalaczem. Jej wideo obejrzało ponad 1,2 miliona użytkowników. Większość z nich była zdumiona rezultatem, jaki osiągnęła influencerka. Jak uzyskać taki sam efekt na swoich włosach?

  1. Wyreguluj brwi i nadaj im odpowiedni kształt.
  2. Przemyj brwi, zmywając resztki makijażu i ewentualny osad czy brud z włosków.
  3. Przy użyciu pędzelka lub aplikatora wypełnij brwi samoopalaczem, trzymając się ściśle ich naturalnego kształtu.
  4. Użytkowniczka TikToka zostawia produkt na brwiach na trzy godziny, jednak w zależności od rodzaju produktów, czas ten może ulec zmianie. Zanim nałożysz produkt na włoski, warto również przeprowadzić próbę uczuleniową.
  5. Pozostałości samoopalacza zmyj wacikiem nasączonym płynem micelarnym.

Zobacz także:Ranking samoopalaczy - gwarantują piękną opaleniznę bez smug

@tiktokteenagers

TINTING my eyebrows with FAKE TAN ##faketan##fyp##eyebrows##diy##tintedbrows

♬ Fake Tan Brows Part One by Chanelle Spivak - tiktokteenagers

To, jakie efekty uzyska się po aplikacji samoopalacza zależne jest od wybranego produktu. Prawdopodobnie ustalenie odpowiedniego czasu ekspozycji brwi na jego działanie będzie wymagało zastosowania metody prób i błędów. U Chanelle Spivak efekty wyglądają jak po wyjściu z salonu. Jeśli nie jesteście przekonane do tej nowatorskiej metody, polecamy tradycyjne farbowanie brwi henną

@tiktokteenagers

PART 2 The fake tan I used is from BronzeTan.com ✨ Use code "CHANELLE" for a free tanning mitt! ##fyp

♬ original sound - tiktokteenagers

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 lipca 2020, 01:09

Nasze propozycje