Poprzedni artykuł: Najmodniejszy kolor szminki tej jesieni? Pasuje każdej kobiecie Następny artykuł: Revlon Colorstay ma następcę! I w dodatku jest teraz dostępny na promo...

To ulubiony trik Marceliny Zawadzkiej. Co robi przed każdym wielkim wyjściem?

Okazuje się, że Marcelina Zawadzka poświęca na makijaż od kilku do kilkunastu minut. Co robi, że mimo to za każdym razem wygląda świetnie?

Marcelina Zawadzka została ogłoszona jedną z pięciu Ambasadorek Piękna na 18. urodzinach Wizaz.pl. W rozmowie z nami zdradziła, co robi, że jej cera wygląda nieskazitelnie. Co najważniejsze, nie są to wyszukane metody i każda z nas może sobie na nie pozwolić.

Triki urodowe Marceliny Zawadzkiej

Kiedy w 2011 roku została Miss Polonia, nikt nawet nie przypuszczał, że za jakiś czas stanie się nie tylko gwiazdą telewizji, ale również ulubienicą Polek. Zachwyca urodą i naturalnością, ale także osobistym wdziękiem. Same chętnie podpatrujemy jej urodowe triki. A warto się wzorować na Marcelinie, bo skończyła Wyższą Szkołę Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia.

Piękna Miss Polonia uwielbia masaże - ciała i twarzy. Kiedy jej skóra jest w potrzebie, funduje sobie zabiegi nawilżające oraz regenerujące. Jednak nie to sprawia, że za każdym razem, kiedy paparazzi robią jej zdjęcia, wygląda znakomicie. O jaki trik chodzi?

Wyspać się i pić dużo wody to najlepszy trik urodowy wszech czasów (śmiech). A starannie wytuszowane rzęsy i pomalowane usta zrobią resztę roboty - zdradza Marcelina Zawadzka.

Wysypianie się oraz picie dużej ilości wody, to naprawdę świetne remedium na wszelkiego rodzaju zmęczenie. Julia Wieniawa pije na przykład wodę z cytryną. Mocne tuszowanie rzęs u Marceliny sprawdza się genialnie - jej spojrzenie zawsze wygląda hipnotyzująco. Ale to nie wszystkie triki pięknej Miss Polonia - więcej przeczytacie w naszym urodzinowym magazynie TUTAJ!

Zdjęcie główne: Instagram.com/marcelina_zawadzka

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 08:59

Zobacz także

Nasze propozycje